مهمونی دوباره ساخته می گردد؟

به گزارش راه ساری، در حالی که شایعاتی درباره انتها زودهنگام برنامه مهمونی مطرح شده، روابط عمومی نماوا گفت این مجموعه بر اساس قرارداد اولیه 30 قسمتی بوده و پس از انتها قسمت سی ام پرونده فصل اولش بسته شده است.

مهمونی دوباره ساخته می گردد؟

به گزارش ایرنا، اواسط مهرماه آخرین قسمت مهمونی ایرج طهماسب و عروسک هایش در نمایش خانگی منتشر شد و عوامل این مجموعه با مخاطبان خداحافظی کردند.

مهمونی با داشتن کلی عروسک شیرین و بامزه می توانست تا چند ماه دیگر ادامه پیدا کند. از این رو بعضی مخاطبان سرانجام یافتن این مجموعه در قسمت سی ام را یک خداحافظی زودهنگام تلقی کردند.

بر اساس شنیده ها فراوری فصل دوم مهمونی به زودی شروع می گردد. اگرچه در قسمت آخر، همه عروسک ها خداحافظی کردند، ولی از صحبت های شان می شد فهمید که تمایلی به رفتن ندارند.

کلاه قرمزی، عروسک قدیمی ایرج طهماسب سال 1371 به دنیا آمد و تا سال 1397 به مدت 26 سال در برنامه های مختلف نقش آفرینی کرد. با این حساب بعید است که طهماسب بخواهد به این زودی با عروسک های تازهش همانند بچه، پشه، شاباش، قیمه، کته خانم، مگسی و ... خداحافظی کند.

پس از پخش آخرین قسمت، بسیاری از مخاطبان با گذاشتن کامنت ناراحتی خودشان را از اتمام این مجموعه اظهار کردند. یکی از کاربران نوشت: از مادر نزاییده مهمونی تموم شه تروووخدااا دوباره بسازینش. مخاطب دیگری هم نوشت: خدایاااااا منی که عاشق بچم، چه کنم بدون او؟

عروسک بچه، همان کلاه قرمزی نسل دیروز است که لباسی امروزی بر تن نموده است. او شیطنت های کلاه قرمزی را در کلام و رفتارش دارد، ولی در مقایسه با آن عروسک همانند بچه ها نسل تازه جسارت و هوش بالاتری دارد. بچه خیلی سریع در دل مخاطبان جا باز کرد و به یکی از شخصیت های محوری مجموعه بدل شد.

در قسمت سرانجامی فصل اول با یک بچه متحول شده روبرو بودیم. بچه ای که در برابر اصرار های ایرج طهماسب حاضر به خداحافظی نشد و گفت من سلام نکردم که حالا بخوام خداحافظی کنم. او که مهربان تر و فداکارتر از همواره به نظر می رسید، دوست نداشت خداحافظی کند، ولی از طرفی دلش برای اخراجی های سالن عروسی می سوخت. به همین دلیل بود که به ایرج طهماسب گفت منو بنداز بیرون؛ ولی اونا رو بیرون ننداز.

بچه در قسمت آخر وجوه دیگری از شخصیتش را نشان داد. او در قالب یک انسان خیر و نیکوکار به دیگران یاری می کرد و تلفنی کارشان را راه می انداخت. بعلاوه در آخرین سکانس اعتراف کرد که عاشق دختر گلفروش شده است. پشه یکی دیگر از شخصیت های محبوب مجموعه هم گفت گیاهخوار شده و نیشش را تعطیل نموده است.

این ویژگی ها خبر از احتمال تداوم مهمونی می دهند. طهماسب در فصل بعدی می تواند این ریزه کاری ها را توسعه دهد و یک بچه تازه و تر و تازه را تحویل مخاطب بدهد.

مهمونی مجموعه ای عروسکی و کمدی با اجرای ایرج طهماسب و با صداپیشگی هوتن صبور، کاظم سیاحی، سهیل مستجابیان، الی امامی، امیر ادیب و نازنین شعبانی و هنرمندی علی زرمهری، سهیل رهبر زارع، سارا صبری، بهادر مالکی و نازنین شعبانی، کارگردانی ایرج طهماسب و تهیه کنندگی حسن خدادادی محصول سال 1400 است.

سریال مهمونی برنامه ای تبادل نظر محور است که در آن ایرج طهماسب به همراه عروسک ها، میزبان چهره های آشنای عرصه هنر و ورزش هستند.

منبع: فرارو
انتشار: 1 آبان 1401 بروزرسانی: 1 آبان 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 14680

به "مهمونی دوباره ساخته می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهمونی دوباره ساخته می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید