میکس تیم ریکرو ایران رکورد دنیا را زد

به گزارش راه ساری، در ادامه رقابت های تیروکمان قهرمانی دنیا معلولان که در هلند در حال برگزاری است، میکس تیم ریکرو ایران رکورد دنیا را زد.

میکس تیم ریکرو ایران رکورد دنیا را زد

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت های تیروکمان قهرمانی دنیا معلولان و انتخابی پارالمپیک که با حضور 600 کماندار معلول از 92 کشور دنیا در هلند در حال برگزاری است، در سرانجام مرحله مقدماتی ریکرو بانوان، زهرا نعمتی با امتیاز 623 امتیاز در رده دوم ایستاد و راضیه شیرمحمدی در ماده کامپوند در جدول رده بندی مرحله مقدماتی با امتیاز 658 در رده 25 نهاده شد.

همچنین در مرحله مقدماتی میکس تیم ریکرو ایران با ترکیب پوریا جلالی پور و زهرا نعمتی با امتیاز 1281 در رده نخست ایستاد. تیم ایران در مرحله حذفی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با برنده دیدار هند و اوکراین مصاف خواهد نمود. تیم میکس ریکرو ایران در این مسابقات رکورد دنیا را زد و این رکورد به نام ایران ثبت شد.

میکس تیم کامپوند نیز در مرحله مقدماتی با ترکیب علی سینا منشازاده و راضیه شیرمحمدی با امتیاز 1356 در رده هفتم نهاده شد. تیم ایران پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با برنده تیم های جمهوری چک و کره جنوبی مصاف خواهد نمود.

tafatton.ir: مجله مطالب خواندنی سفر و گردشگری

aradbld.ir: گفتگوی آزاد و اخبار روز

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 3132

به "میکس تیم ریکرو ایران رکورد دنیا را زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میکس تیم ریکرو ایران رکورد دنیا را زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید