نرخ جدید کرایه تاکسی در تهران از اردیبهشت اجرا می گردد

به گزارش راه ساری، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران با اشاره به اینکه نرخ کرایه تاکسی متناسب با تورم منتهی به خاتمه سال 97 افزایش پیدا می نماید، گفت: سال جاری برای اولین بار افزایش نرخ کرایه تاکسی قبل از سال جدید مصوب و تائید شده است و در اردیبهشت ماه اجرا می گردد.

نرخ جدید کرایه تاکسی در تهران از اردیبهشت اجرا می گردد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری تهران، علیرضا قنادان با بیان این مطلب عنوان نمود: هر سال اعمال نرخ جدید کرایه تاکسی ها با تأخیر صورت می گرفت، اما سال جاری با هماهنگی های اجرا شده، نرخ های جدید به تصویب شورای اسلامی شهر تهران و تائید فرمانداری رسیده است. بنابراین سال جاری اجرای نرخ جدید با مسائل سال های گذشته روبرو نخواهد شد.

وی اضافه کرد: مقدمات چاپ برچسب های کرایه تاکسی ها صورت گرفته است و به محض اعلام نرخ تورم از سوی مرکز آمار ایران، کرایه تاکسی ها تا آخر فروردین روی برچسب ها چاپ و نرخ های جدید عملیاتی خواهد شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران با اشاره به افزایش میزان افزایش نرخ کرایه تاکسی ها در سال 98 گفت: سال جاری برای اینکه افزایش نرخ کرایه تاکسی ها عادلانه باشد به طوری که نه فشاری بر مردم و نه اجحافی در حق تاکسیرانان صورت بگیرد، افزایش کرایه بر اساس نرخ تورم انتها سال 97 خواهد بود.

وی در انتها از توسعه پرداخت الکترونیک در سال 98 اطلاع داد و گفت: در حال حاضر بیش از 60 درصد تاکسی های خطی به سیستم پرداخت الکترونیک متصل شده اند که سال جاری توسعه آن در دستور کار خواهد بود.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

tour-canada.ir: برای دیدار از شگفتی های کشور زیبای کانادا و دریافت ویزای مولتی 5 ساله کانادا با ما همراه باشید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 2180

به "نرخ جدید کرایه تاکسی در تهران از اردیبهشت اجرا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نرخ جدید کرایه تاکسی در تهران از اردیبهشت اجرا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید