هنگام استفاده از مواد ضد عفونی کننده نکات ایمنی را جدی بگیرید

به گزارش راه ساری، خبرنگاران/کرمان مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت: با توجه به توصیه متخصصان برای پیشگیری از کرونا ویروس و استفاده از الکل صنعتی برای ضد عفونی کردن دست ها و سطوح، شهروندان باید نکات ایمنی جهت حفظ سلامتی و پیشگیری از آتش سوزی را جدی بگیرند.

هنگام استفاده از مواد ضد عفونی کننده نکات ایمنی را جدی بگیرید

رضا میرزایی در گفت و گو با خبرنگاران با تاکید بر اینکه مردم باید مواد ضد عفونی نماینده و الکل را به مقدار مورد احتیاج خریداری نموده و از نگهداری بیش از حد احتیاج آن خودداری نموده ضمن آنکه از دسترس بچه ها و اطفال دور باشد اضافه کرد: انتظار داریم مردم در هنگام تهیه محلول ضد عفونی، نکات ایمنی را رعایت نموده و در حضور بچه ها این کار را انجام ندهند، همچنین این محلول ها در نزدیکی شعله های باز، گرمای زیاد و سیگار روشن استفاده نگردد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان توضیح داد: الکل صنعتی بر روی سطوح داغ، نزدیک شعله های گاز و سماور و ... استفاده نگردد و در صورت آتش دریافت با استفاده از خاموش نماینده هایی غیر از آب، آن را خاموش نمایند و سریعا با شماره 125 سازمان آتش نشانی تماس بگیرند.

وی در سرانجام گفت: از تماس مواد ضد عفونی نماینده و الکل صنعتی، با چشم ها جدا باید جلوگیری گردد ضمن آنکه دستمال و وسایل نظافت بکار برده شده و آغشته به الکل را باید پس از استفاده در سطل زباله انداخته و از محیط خارج کرد.

تور مالزی: تور مالزی ارزان، تور لحظه آخری مالزی، تور مالزی نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان مالزی را از ما بخواهید.

خیمه نیوز: با مجله اخبار شامگاهی خیمه نیوز همراه شوید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 8318

به "هنگام استفاده از مواد ضد عفونی کننده نکات ایمنی را جدی بگیرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هنگام استفاده از مواد ضد عفونی کننده نکات ایمنی را جدی بگیرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید