پائولو سرجیو: سخت است بپذیریم خطای بازیکن ما کارت قرمز داشت، خوب کار می کنیم تا آینده تیم را بسازیم

به گزارش راه ساری، پائولو سرجیو، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اعتقاد دارد، خطای حسین ساکی، بازیکن این تیم در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان مستحق اخراج نبوده است.

پائولو سرجیو: سخت است بپذیریم خطای بازیکن ما کارت قرمز داشت، خوب کار می کنیم تا آینده تیم را بسازیم

به گزارش خبرنگار خبرنگاران از مسجدسلیمان، پائولو سرجیو در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر نفت مسجدسلیمان گفت: فکر می کنم بازی خیلی خوبی انجام دادیم. امروز تیم برتر زمین بودیم. در نیمه اول نتیجه خوبی گرفتیم و با دقت بیشتری بازی کردیم. ما تیم برتر نیمه دوم هم بودیم، اما روند بازی تغییر کرد. خیلی سخت است که بپذیریم خطای بازیکن ما کارت قرمز داشت، چون بازیکنم شانه به شانه با بازیکن نفت در حرکت بود.

وی ادامه داد: درباره تیمم باید بگویم که ما به میانه جدول نزدیک هستیم و زحمات زیادی می کشیم. ما نسبت به لیگ گذشته تیم جوان تری داریم و در هر بازی برای سه امتیاز می جنگیم. از عملکرد بازیکنانم که در هر بازی از خود نشان می دهند، راضی هستم. ما در هر بازی می خواهیم فوتبال زیبا ارائه کنیم و قطعاً در آینده تیم بهتری خواهیم شد. ما به نیم فصل نزدیک شدیم و امیدواریم منابع مالی تأمین گردد و بازیکن بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پاسخ به این پرسش که آیا به دنبال دریافت سهمیه آسیایی هستید یا قرار است در میانه جدول باقی بمانید؟، خاطر نشان کرد: در ابتدای فصل به دنبال دریافت سهمیه آسیا نبودیم، اما اگر بخواهیم در رویای خودمان باشیم کار بسیار سختی در پیش داریم. ما بازیکنان زیادی را از دست دادیم، اما فقط شش بازیکن توانستیم جذب کنیم. اگر همان بازیکنان بودند و شش بازیکن جدید هم می گرفتیم شرایط مان خیلی بهتر بود.

سرجیو اضافه کرد: باید با پولی که در اختیار داریم دنبال بازیکن خارجی خوب بگردیم تا جذب کنیم که البته تا الان این کار نشده است. باید چه می کردیم؟ از لیگ یک بازیکن جذب کردیم و در کنار آن از بازیکنان جوان خودمان استفاده کردیم تا آینده خوبی برای فوتبال آبادان رقم بزنیم. در کنار همه اینها به خاطر اشتباهات بچگانه در برخی از بازی ها نتیجه را از دست دادیم که اگر این طور نبود رتبه بهتری داشتیم. بدون با صبر و کار بیشتر می توانیم نتایج بهتری بگیریم. ما خوب کار می کنیم تا آینده تیم را بسازیم.

وی در سرانجام گفت: نمی توان از ابتدای کار به قهرمانی فکر کرد و باید بازی به بازی جلو رفت. بازی بعدی ما با نساجی است و بازی به بازی پیش می رویم. در سرانجام فصل خواهیم دید که در کجای جدول لیگ برتر قرار می گیریم.

parisro.ir: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

italyro.ir: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 682

به "پائولو سرجیو: سخت است بپذیریم خطای بازیکن ما کارت قرمز داشت، خوب کار می کنیم تا آینده تیم را بسازیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پائولو سرجیو: سخت است بپذیریم خطای بازیکن ما کارت قرمز داشت، خوب کار می کنیم تا آینده تیم را بسازیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید