پوررضایی: ثبت نام در سامانه سجام محدودیت زمانی ندارد

به گزارش راه ساری، مشاور اجرایی سهام عدالت شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: برای ثبت نام در سامانه سجام مهلتی در نظر گرفته نشده است.

پوررضایی: ثبت نام در سامانه سجام محدودیت زمانی ندارد

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، محمدرضا پوررضایی گفت: در روزهای اخیر پیامکی به سهامداران سهام عدالت که روش غیرمستقیم را انتخاب کردند، ارسال شده است مبنی بر اینکه اگر تا مدت زمان مشخصی در سامانه سجام ثبت نام نکنید، سود سهام به حسابتان واریز نمی گردد.

مشاور اجرایی سهام عدالت شرکت سپرده گذاری مرکزی تاکید نمود: این پیامک ها قانونی نیست و سهامداران عدالت نباید به آن ها توجه نمایند.

پوررضایی با اشاره به اینکه برای ثبت نام در سامانه سجام مهلتی در نظر گرفته نشده است، اضافه نمود: این پیامک ها از طرف بعضی از شرکت های سرمایه گذاری استانی ارسال شد تا افراد با ثبت نام در سامانه سجام بتوانند در مجامع این شرکت ها شرکت نمایند، زیرا لزوم برگزاری مجامع به حد نصاب رسیدن شرکت نمایندگان است.

وی گفت: سهامداران سهام عدالت که روش غیرمستقیم را انتخاب کردند باید در سجام ثبت نام نمایند تا از مزایایی چون شرکت در مجامع شرکت های سرمایه گذاری استانی استفاده نمایند.

مشاور اجرایی سهام عدالت شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: با ثبت نام در سامانه سجام مسئله ای در واریز سود و نقل و انتقال سهام افراد ایجاد نمی گردد.

پوررضایی اضافه نمود: افراد بعد از ثبت نام در سامانه سجام باید در یکی از دفاتر پیشخوان دولت، بانک ها و کارگزاری ها احراز هویت شوند که در شرایط کرونا افراد می توانند به صورت آنلاین احراز هویت شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 اسفند 1399 بروزرسانی: 12 اسفند 1399 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 13936

به "پوررضایی: ثبت نام در سامانه سجام محدودیت زمانی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوررضایی: ثبت نام در سامانه سجام محدودیت زمانی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید