پیغام امیدوارکننده پارسونز در فاصله یک سال تا شروع پارالمپیک 2020 توکیو

به گزارش راه ساری، رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک خطاب به ورزشکاران معلول در سرتاسر دنیا گفت: قوی باشید، زیرا ما یک سال دیگر در افتتاحیه پارالمپیک 2020 توکیو در کنار هم خواهیم بود.

پیغام امیدوارکننده پارسونز در فاصله یک سال تا شروع پارالمپیک 2020 توکیو

به گزارش خبرنگاران، 365 روز تا شروع بازی های پارالمپیک 2020 توکیو زمان باقی مانده است؛ رویدادی که قرار بود در امسال برگزار گردد، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا یک سال به تعویق افتاد و بر همین اساس نیز 24 آگوست 2021 برگزار خواهد شد.

اندرو پارسونز رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک در پاسخ به این سوال که چه پیغامی برای ورزشکاران در فاصله یک سال تا شروع پارالمپیک 2020 توکیو دارد؟ گفت: آنچه می خواهم به ورزشکاران بگویم، این است که قبل از هر چیزی به ما اعتماد نمایند. ما همه کوشش خود را می کنیم تا بهترین عملکرد را برای رقابت در سال آینده، درخشش و ارسال پیغام مثبت به دنیا ارائه بدهیم.

وی اضافه کرد: من اضطراب ها را درک می کنم و عدم اطمینان و شهبه های موجود را می فهمم، اما ورزشکاران باید برای حضور در بزرگترین رقابت زندگی شان آماده شوند. البته این کار ساده ای نیست، ولی ما به عنوان کمیته بین المللی المپیک، کمیته بین المللی پارالمپیک، جامعه ژاپن و تیم برگزاری توکیو 2020 هر کاری انجام می دهیم تا بازی هایی عالی را در شرایطی که اکنون با آن روبرو هستیم، داشته باشیم.

رئیس IPC ادامه داد: می خواهم به تیم ها و ورزشکاران بگویم که قوی باشید، زیرا ما یک سال دیگر در افتتاحیه پارالمپیک 2020 توکیو در کنار هم خواهیم بود. فکر می کنم همه ما برای افتتاحیه المپیک و پارالمپیک کنار هم باشیم و یک لحظه تاریخی برای بشریت خواهد بود.

ایرانیرو: سفر به زیباترین شهرهای ایران، تبریز، مشهد، اصفهان، شیراز، یزد

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 شهریور 1400 بروزرسانی: 11 شهریور 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 11325

به "پیغام امیدوارکننده پارسونز در فاصله یک سال تا شروع پارالمپیک 2020 توکیو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام امیدوارکننده پارسونز در فاصله یک سال تا شروع پارالمپیک 2020 توکیو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید