پیشنهاد نامگذاری خیابان استاد نجات الهی به گذر صنایع دستی

به گزارش راه ساری، نشست معاون صنایع دستی وهنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با شهردار منطقه 6 تهران دیروز یکشنبه 16 دی برگزار گردید.

پیشنهاد نامگذاری خیابان استاد نجات الهی به گذر صنایع دستی

به گزارش خبرنگاران به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، پویا محمودیان معاون صنایع دستی وهنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی و محمد رضا دهداری پور شهردار منطقه 6 تهران در این نشست درباره موضوعات مرتبط با صنایع دستی و حمایت های هرچه بهتر از هنرمندان استان تهران با یکدیگر گفت و گو کردند.

در این نشست که دلاور بزرگ نیا مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران نیز حضور داشت، معاون صنایع دستی کشور و شهردار منطقه 6 تهران در خصوص موضوعات مرتبط با صنایع دستی در این نقطه از پایتخت با یکدیگر مذاکره کردند.

در این جلسه در باره موضوعات مختلفی صحبت شد که از آن جمله می توان به گفت و گو درباره نامگذاری خیابان استاد نجات الهی به عنوان گذر صنایع دستی، یاری به خرید و تملک خانه هایی متعلق به پهلوی اول و دوم در محدوده خیابان استاد نجات الهی توسط شهردار و در اختیار گذاشتن آنها به هنرمندان صنایع دستی استانها، طرح سنگفرش خیابان استاد نجات الهی، برگزاری رویدادهای ویژه صنایع دستی در آن خیابان و ... اشاره نمود.

البته در ماه های گذشته نیز مذاکراتی در همین ارتباط از سوی معاون صنایع دستی کشور با رئیس شورای اسلامی شهر تهران انجام شده بود که خوشبختانه رئیس شورای شهر تهران نیز موافقت خود را اعلام نموده است.

huseynvahedi.ir: واحدی: وبسایت خبری، تفریحی و سرگرمی

منبع: میراث آریا
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 1007

به "پیشنهاد نامگذاری خیابان استاد نجات الهی به گذر صنایع دستی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد نامگذاری خیابان استاد نجات الهی به گذر صنایع دستی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید