کلوپ: کسی نمی تواند جلوی جشن قهرمانی ما را بگیرد، خودمان را برای شکستن رکورد منچسترسیتی آماده کرده ایم

به گزارش راه ساری، سرمربی تیم فوتبال لیورپول می گوید او و شاگردانش انتها روزی جشن قهرمانی در لیگ برتر را به همراه شاگردانش جشن خواهد گرفت.

کلوپ: کسی نمی تواند جلوی جشن قهرمانی ما را بگیرد، خودمان را برای شکستن رکورد منچسترسیتی آماده کرده ایم

به گزارش خبرنگاران، بازی های باقیمانده فصل جاری لیگ برتر انگلیس در حالی از تاریخ 17 ژوئن (28 خرداد) از سرگرفته خواهد شد که تیم فوتبال لیورپول که در حال حاضر با 25 امتیاز برتری نسبت به منچسترسیتی در صدر جدول رده بندی این رقابت ها واقع شده است، تنها به دو پیروزی دیگر برای مسجل کردن قهرمانی اش نیاز دارد. اتفاق عجیب اما اینجاست که لیورپول که پس از 30 سال در آستانه کسب اولین قهرمانی خود در لیگ برتر است، به دلیل محدودیت هایی که بابت شیوع ویروس کرونا وجود دارد، نمی تواند جشن قهرمانی را در خیابان های بندر لیورپول به همراه هوادارانش برگزار کنند.

یورگن کلوپ در گفت وگو با شبکه تلویزیونی اسکای آلمان گفت: این زیبا نیست که نتوانید قهرمانی تان را آنطور که باید جشن بگیرید. من کاملاً این موضوع را درک می کنم و چنین حسی را دارم. این روش مدنظر من نیست که به تنهایی جشن و پایکوبی کنیم و سپس به خانه برویم. به هر حال نمی شود این را تغییر داد. چرا باید درباره چیزی که ممکن نیست تغییر کند، بحث کنیم؟ روزی خواهد رسید که همه چیز به حالت عادی بازخواهد گشت. آن روز خاتمه با کشف واکسن بیماری کووید 19 با پیدا شدن راهی برای حل مشکل و با رسیدن نرخ این بیماری به صفر، سر خواهد رسید. سپس ما حق داریم آنطور که می خواهیم جشن بگیریم.

وی صحبت های خود را اینطور ادامه داد: اگر آن روز هفته دوازدهم یا سیزدهم فصل آینده مسابقات لیگ برتر انگلیس باشد، ما می خواهیم جشن قهرمانی مان را همان روز برگزار کنیم، چه کسی می تواند جلوی را ما بگیرد؟ ما آن موقع جام قهرمانی را در دست داریم و می توانیم با اتوبوس به داخل شهر برویم و جشن قهرمانی را برگزار کنیم. صادقانه می گویم که برایم اهمیتی نخواهد داشت، اگر آن موقع برخی از مردم فکر کنند که ما کاملاً دیوانه هستیم. آیا آن موقع این جشن همچنان خاص خواهد بود؟ قطعاً متفاوت خواهد بود، اما گاهی اوقات متفاوت بودن هم مسئله ای ندارد.

سرمربی آلمانی سرخپوشان مرسی ساید که شاگردانش در حال حاضر 82 امتیازی هستند و می توانند رکورد کسب 100 امتیاز منچسترسیتی را هم بشکنند، شرح داد: این فصل می تواند برای ما تاریخی باشد. ما این شانس را داریم که به امتیازی باورنکردنی برسیم. به هر حال خودمان را برای رسیدن به این هدف آماده کرده ایم و باید ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد.

کلوپ در خاتمه در حمایت از حرکت زانو زدن نمادین شاگردانش در تمرین در حمایت از جنبش جان سیاهپوستان اهمیت دارد، گفت: مدت طولانی است که به شاگردانم افتخار می کنم، اما این حرکت هم لحظه فوق العاده دیگری از جانب آنها بود. وقتی بازیکنانم را دیدم که زانو زدند که عکسش هم بیرون آمد، به آنها واقعاً افتخار کردم چون این پیام مهمی بود و جای بحث ندارد.

ایرانیرو: سفر به زیباترین شهرهای ایران، تبریز، مشهد، اصفهان، شیراز، یزد

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 9755

به "کلوپ: کسی نمی تواند جلوی جشن قهرمانی ما را بگیرد، خودمان را برای شکستن رکورد منچسترسیتی آماده کرده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلوپ: کسی نمی تواند جلوی جشن قهرمانی ما را بگیرد، خودمان را برای شکستن رکورد منچسترسیتی آماده کرده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید