کمالوند: به خاطر مردم جم و رضاییان به پارس جنوبی پیوستم، هدف مان جوان گرایی و استفاده از نفرات بومی است

به گزارش راه ساری، سرمربی جدید پارس جنوبی جم ابراز امیدواری کرد با حمایت های طرفداران خونگرم این تیم نتایج خوبی به دست آورد.

کمالوند: به خاطر مردم جم و رضاییان به پارس جنوبی پیوستم، هدف مان جوان گرایی و استفاده از نفرات بومی است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه پارس جنوبی جم, فراز کمالوند درباره قبول راهنمایی تیم پارس جنوبی اظهار کرد: حضور من در پارس جنوبی دو دلیل اصلی داشت؛ یکی حضور رضاییان به عنوان یک مدیر فوتبالی و کاربلد و دیگری داشتن طرفداران خونگرم در استان بوشهر به خصوص شهرستان جم.

وی ادامه داد: در لیگ هفدهم با نفت آبادان به جم سفر کردم و شور و هیجان و نشاط را نزد مردم جم دیدم. همین موضوع باعث علاقه مندی بیشترم برای حضور در پارس جنوبی شد. من در هر تیمی حضور داشتم ارتباط خوبی با طرفداران داشتم. در کرمانشاه، تبریز ، آبادان و... همواره ارتباطم با طرفداران نزدیک بوده و الان هم خوشحالم که در کنار یک تیم پرهوادار و خوب دیگر حضور دارم.

سرمربی جدید پارس جنوبی جم همچنین گفت: وجود رضاییان به عنوان یک مدیر کاربلد و فوتبالی پیروز بسیار تأثیرگذار بود تا پیشنهاد پارس جنوبی جم را پذیرا باشم. من جلسات متعددی را با آقای رضاییان و هیئت مدیره باشگاه پارس جنوبی برگزار کردم و در نهایت به جمع بندی رسیدیم و قراردادی دو ساله امضا شد.

کمالوند درباره اهداف خود در پارس جنوبی تأکید کرد: هدف اول ما در پارس جنوبی این است که جوان گرایی انجام دهیم و در این راستا چشم به نفرات بومی استان داریم. حتی الامکان از مربیان بومی نیز در کادرفنی استفاده نموده و امیدوارم بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم. مردم خونگرم جم نشان دادند که چقدر تیم شان را دوست دارند و ان شاءالله با ارتباط خوبی که با مردم می گیریم می توانیم روزهای خوبی را در کنار یکدیگر رقم بزنیم.

وی در سرانجام اضافه نمود: جا دارد از موسوی، مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی و رضاییان، مدیرعامل محترم باشگاه بابت اعتمادشان تشکر کنم. به زودی با آنالیز تمام جوانب و طی جلساتی که با مدیرعامل باشگاه خواهیم داشت نسبت به جمع آوری تیمی خوب اقدام می کنیم تا روزهای خوبی را در لیگ برتر تجربه کنیم.

huseynvahedi.ir: واحدی: وبسایت خبری، تفریحی و سرگرمی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 3182

به "کمالوند: به خاطر مردم جم و رضاییان به پارس جنوبی پیوستم، هدف مان جوان گرایی و استفاده از نفرات بومی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمالوند: به خاطر مردم جم و رضاییان به پارس جنوبی پیوستم، هدف مان جوان گرایی و استفاده از نفرات بومی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید