کمپدلی سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران شد

به گزارش راه ساری، الساندرا کمپدلی با امضای قرارداد یک ساله به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران معرفی شد.

کمپدلی سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، الساندرا کمپدلی امروز (یکشنبه 12 دی ماه) و در سیزدهمین روز سفرش به تهران، با محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال دیدار و درباره برنامه هایش برای والیبال بانوان ایران گفت وگو کرد.

کمپدلی در این نشست ضمن ارائه گزارشی از 13 روز حضورش در ایران و بازدید از امکانات والیبال بانوان ایران، برنامه خود را برای آماده سازی تیم ملی والیبال زنان و نظارت بر تیم های رده سنی نوجوانان و جوانان توضیح داد و داورزنی رئیس فدراسیون نیز با تاکید بر پتانسیل بالای والیبال بانوان کشورمان، هدف گذاری والیبال زنان ایران را برای رسیدن به آرمان های این رشته ورزشی تشریح کرد.

سید میلاد تقوی دبیرکل فدراسیون، فریبا محمدیان نایب رئیس بانوان، مهناز شاددل مشاور امور بانوان و صدیقه اسلامی سرپرست تیم ملی بانوان نیز در این جلسه حضور داشتند.

در انتها این نشست دو طرف قرارداد همکاری را امضا کردند تا الساندرا کمپدلی به مدت یک سال به صورت رسمی به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال زنان ایران معرفی شود. این قرارداد در صورت رضایت طرفین قابل تمدید تا دو سال است.

نظارت بر نحوه استعدادیابی و پرورش بازیکنان در تیم های ملی پایه زنان ایران نیز از دیگر محورهای همکاری کمپدلی با فدراسیون والیبال ایران خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 فروردین 1401 بروزرسانی: 28 فروردین 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 14538

به "کمپدلی سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "کمپدلی سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران شد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمپدلی سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید