4 ترفند مخفی و کاربردی گوگل مپ در سفر

به گزارش راه ساری، ترفندهای مخفی اپلیکیشن گوگل مپ

اپلیکیشن گوگل مپ می تواند خیلی بیشتر از نشان دادن راستا به شما یاری کند. اگر یاد بگیرید که با ترفند های مخفی آن کار کنید، دیگر زندگی تان مثل قبل نخواهد بود! این اپلیکیشن در سفر یاری زیادی به شما می نماید، در این مورد واقعا می گردد گفت تکنولوژی کار ما آدم ها را خیلی راحت تر نموده است. فرقی نمی نماید به کجا سفر می کنید، استفاده درست از تکنولوژی می تواند سفرتان را راحت تر و لذت بخش تر بکند. فقط کافی است با ترفند های آن آشنا باشید. در این مطلب با ترفند های مخفی اپلیکیشن گوگل مپ آشنا می شوید که می تواند در سفرتان یاری زیادی به شما بکند. با خبرنگاران همراه باشید.

4 ترفند مخفی و کاربردی گوگل مپ در سفر

تهیه فهرست

این ویژگی به شما یاری می نماید تا مقاصد قبلی که روی نقشه معین کردید را ذخیره کنید و برای دفعات بعد، تنها با کلیک روی آن ها به صورت آفلاین از نقشه هایی که قبلا ثبت کردید، بهره ببرید. قبل از سفر به مقصد مورد نظرتان می توانید فهرست دیدنی های آن را جستجو کنید و مکان آن ها را روی نقشه معین کنید. با وارد کردن این مکان در فهرستتان، می توانید به صورت آفلاین در مقصد به آن ها دسترسی داشته باشید. علاوه بر آن می توانید قبل از سفرتان با دانلود کامل نقشه منطقه ای که به آن سفر می کنید، به راحتی و بدون احتیاج به اینترنت به نقشه دسترسی داشته باشید.

اشتراک گذاری لوکیشن

تا حالا برایتان پیش آمده که در یک محیط نا آشنا و شلوغ دنبال دوستتان بگردید؟ احتمالا تماس گرفتن های زیاد و بی نتیجه با دیالوگ تکراری کجایی هم راهی را از پیش نمی برد. به وسیله گوگل مپ می توانید مختصات دقیق لوکیشن خودتان را با افرادی که در نظر دارید به اشتراک بگذارید. حتی می توانید معین کنید که این اطلاعات تا چه مدتی نمایش داده بشود که از نظر امنیتی، ویژگی بسیار خوبی است. علاوه بر این، می توانید ساعت حضورتان در لوکیشن مبدا را هم معین کنید تا دوستانتان بدانند دقیقا چه زمانی به شما می رسند.

پیدا کردن سرویس بهداشتی

اگر قصد سفر به هند را دارید این ویژگی گوگل مپ حسابی به یاریتان می آید. این ویژگی در حال حاضر فقط در کشور هند فعال است. می توانید در سفر به دهلی، قاضی آباد، فریدآباد، بهوپال یا ایندور، به وسیله اپلیکیشن گوگل مپ نزدیک ترین سرویس بهداشتی را در هر مکانی که هستید، از مراکز خرید و پمپ بنزین گرفته تا بیمارستان ها و هر مکان دیگری پیدا کنید. امیدواریم این ویژگی ضروری و به درد بخور، در کشورهای دیگر هم به زودی فعال بشود!

پیدا کردن پارکینگ

این ویژگی در حال حاضر فقط در نسخه بتای گوگل مپ، مخصوص گوشی های اندرویدی وجود دارد. این ویژگی به شما یاری می نماید تا از ظرفیت پارکینگ های مختلف در مراکز خرید، فرودگاه، بیمارستان ها، فروشگاه ها و غیره باخبر بشوید. این ویژگی یاری می نماید تا قبل از رفتن به هر محیط شلوغی از محل دقیق پارکینگ و ظرفیت آن اطلاع پیدا کنید و وقتتان را برای پیدا کردن پارکینگ تلف نکنید.

منبع: www.studentuniverse.com

منبع: الی گشت
انتشار: 29 فروردین 1401 بروزرسانی: 29 فروردین 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 14539

به "4 ترفند مخفی و کاربردی گوگل مپ در سفر" امتیاز دهید

1 کاربر به "4 ترفند مخفی و کاربردی گوگل مپ در سفر" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 ترفند مخفی و کاربردی گوگل مپ در سفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید