7 شرکت نانویی صنعت کشاورزی و بسته بندی در نمایشگاه نانو حاضر خواهند شد

به گزارش راه ساری، 7 شرکت فعال در حوزه صنعت کشاورزی و بسته بندی حضور خود را برای شرکت در دوازدهمین جشنواره فناوری نانو قطعی کردند.

7 شرکت نانویی صنعت کشاورزی و بسته بندی در نمایشگاه نانو حاضر خواهند شد

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران، هفت شرکت نانویی فعال در حوزه فراوری محصولات کشاورزی و بسته بندی حضور خود را در دوازدهمین جشنواره فناوری نانو قطعی کردند.

فناوری نانو رسیس یکی از شرکت هایی است که کودنانوارگانیک فراوری می نماید. این شرکت که فعالیت خود را از سال 90 شروع نموده، در سال 94 فراوری انبوه نانوکود های خود را در زنجان شروع نموده است.

شرکت سبز محیط نانو ارس در منطقه آزاد ارس در حوزه فراوری کیسه های پلاستیکی به روش فیلم کشی در حال فعالیت است. این شرکت انواع کیسه های پلاستیکی مقاوم، کیسه های زیست تخریب پذیر و مقاوم و همچنین کیسه های زباله بیمارستانی آنتی باکتریال فراوری می نماید.

شرکت فراوریی صنعتی دکاموند یکی از شرکت های فراوریکننده انواع پارچه ها و محصولات پلاستیکی است که ژئوممبران آنتی باکتریال خود را در این نمایشگاه عرضه می نماید.

بسپار پیشرفته شریف فراوری کننده مواد کامپوزیتی و پلیمری بوده که فیلم نانوکامپوزیتی پلی اتیلن-کلی با خاصیت کاهش عبورپذیری اکسیژن و فیلم پلی اتیلنی با خاصیت آنتی باکتریال (Polysharif AB) را برای علاقه مندان در نمایشگاه عرضه می نماید.

مانا پاک دانا یک شرکت پیشرو و نوآور در حوزه ارائه فناوری های نوین پلیمری در صنعت کشاورزی است. در حال حاضر این شرکت در حوزه بسته بندی های افزایش دهنده زمان ماندگاری محصولات کشاورزی فعالیت دارد.

شرکت رایان زرین سینا فراوری کننده نانو پودر خوراک کشنده موش است. براساس ادعای فراوریکننده، این محصول فاقد هر گونه سموم شیمیایی خطرناک برای انسان، محیط زیست، دام، طیور، خاک، گیاه و سایر جانداران بوده و مصرف کننده می تواند این نانوپودر را با اطمینان خاطر مورد مصرف قرار دهد.

کمیته فناوری نانو وزارت جهادکشاورزی نیز توانمندی ها و دستاورد های خود را در صنعت کشاورزی در دوازدهمین جشنواره فناوری نانو عرضه می نماید. گفتنی است دوازدهمین جشنواره فناوری نانو 18 الی 21 مهر ماه 1398 در سالن خلیج فارس و ملل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 آبان 1398 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 5478

به "7 شرکت نانویی صنعت کشاورزی و بسته بندی در نمایشگاه نانو حاضر خواهند شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "7 شرکت نانویی صنعت کشاورزی و بسته بندی در نمایشگاه نانو حاضر خواهند شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید