آخرین وضعیت نقش دنیا، وطنی و ورزشگاه های خوزستان

به گزارش راه ساری، ظاهرا مساله تجهیز و استانداردسازی استادیوم های لیگ برتر شتاب مناسبی گرفته است.آخرین اخبار از سه استان و و چند استادیوم لیگ رجحان را از زبانمسوولان فوتبال این استان ها و باشگاه ها می شنویم.

آخرین وضعیت نقش دنیا، وطنی و ورزشگاه های خوزستان

احمد جمشیدی، سخنگوی باشگاه ذوب آهن درباره تجهیز ورزشگاه نقش دنیا اصفهان می گوید:در حال حاضر ما برای نصب گیت های الکترونیکی و شماره گذاری جایگاه ها, پیمانکار انتخاب نموده ایم و تمام کار ها انجام خواهد شد و مسئله ای از این بابت نداریم. باشگاه ذوب آهن الزامات فدراسیون را تا پیش از شروع مسابقات لیگ برتر اجرا خواهد نمود و این اتفاق فکر می کنم تا دو هفته دیگر رخ دهد.

از سوی دیگر کاظم طالقانی رئیس هیات فوتبال خوزستان که عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال هم هست درباره ورزشگاه های خوزستان شرح می دهد:کلیات ورزشگاه ها مسئله ای ندارند، اما مواردی را که سازمان لیگ اعلام نموده هنوز آماده نشده است، تا آنجا که من می دانم گیت های بلیت فروشی آماده نیست و جایگاه ها هم شماره ندارد، ولی فکر می کنم دوربین های مداربسته نصب شده است.ورزشگاه فولاد، صنعت نفت آبادان و ورزشگاه مسجد سلیمان باید در لیگ نوزدهم از رقبا میزبانی نمایند، اما ورزشگاه نفت مسجد سلیمان آماده نیست و اگر آماده نباشد، این تیم باید در ورزشگاه غدیر اهواز بازی کند، تازه ورزشگاه غدیر اهواز هم آماده نیست و احساس می کنم این ورزشگاه احتیاج به رسیدگی دارد.

غلامرضا بهروان رئیس هیأت فوتبال استان مازندران نیز در مورد تجهیز ورزشگاه وطنی قائمشهر که میزبان بازی های نساجی است می گوید:دست اندرکاران و مسئولان مربوطه به شدت مشغول کار هستند تا این ورزشگاه برای فصل جدید مسابقات لیگ برتر به آمادگی کامل برسد. مواردی مانند رختکن ها، اتاق های دوپینگ، پزشکی، داوران، سیستم گرمایشی و سرمایشی، نصب دوربین های مدار بسته به تعداد کافی نصب... اجرا شده است. مشغول نصب جایگاه ها هستیم که این مورد هم رو به اتمام است. در کل بیش از 95 درصد اقدامات در این ورزشگاه انجام شده و موارد زیادی باقی نمانده است.فقط مسئله گیت ها باقی مانده است که ان شاالله آن هم در شهریور انجام می گردد. ما برای نصب گیت ها قرارداد بسته ایم و جای نصب آنها نیز معین شده است. شرکت مربوطه به ما اعلام نموده حداکثر تا تاریخ 6 شهریور 98 گیت ها نصب می شوند.

3

huseynvahedi.ir: واحدی: وبسایت خبری، تفریحی و سرگرمی

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 6 بهمن 1401 بروزرسانی: 6 بهمن 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 4012

به "آخرین وضعیت نقش دنیا، وطنی و ورزشگاه های خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین وضعیت نقش دنیا، وطنی و ورزشگاه های خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید