ارائه بسته های تشویقی به کامیون های حامل چغندر قند از خوزستان

به گزارش راه ساری، خبرنگاران/خوزستان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از ارائه بسته های تشویقی به کامیون های حامل چغندر قند از خوزستان به مقاصد مورد نظر اطلاع داد.

ارائه بسته های تشویقی به کامیون های حامل چغندر قند از خوزستان

غلامعباس بهرامی نیا در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به جابه جایی محصولات کشاورزی از خوزستان به سایر مقاصد اظهار کرد: روزانه حدود 12 تا 15 هزار تن گندم، 34 هزار تن تره بار و 22 هزار تن چغندر قند، توسط 2 هزار و 790 کامیون به نقاط مختلف کشور جابه جا می شوند.

وی اضافه نمود: مقاصد اصلی جابه جایی محصولات کشاورزی، استان های اصفهان، فارس، کرمانشاه، همدان، قزوین و چهارمحال و بختیاری است و کامیون ها پس از بارگیری از شهرهای مختلف خوزستان راهی این مقاصد می شوند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با اشاره به اهمیت حمل چغندر قند از شهرهای شوش، اندیمشک و دزفول به خارج از استان توضیح داد: به منظور تقویت ناوگان جهت حمل محموله های چغندر قند از مبداء شهرهای شمالی خوزستان شامل شوش، اندیمشک و دزفول اقداماتی جهت راهنمایی کامیون ها به این مناطق از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان اجرا شده است.

وی با بیان اینکه از تردد روزانه 2 هزار و 790 کامیون حامل محصولات کشاورزی، به طور میانگین روزانه حدود 560 کامیون چغندر قند به مقاصد مورد نظر حمل می نمایند، گفت: یکی از راه چارههای تشویقی این است که از 14 خردادماه به بعد به همه کامیون هایی که دارای بارنامه حمل چغندر قند از مبدا اندیمشک و شوش و دزفول باشند، یک نوبت مجوز دریافت بار خارج از نوبت، بدون احتیاج به انتظار جهت دریافت بار از بندر امام خمینی(ره) داده می گردد.

بهرامی نیا اضافه نمود: همچنین به عنوان راه چاره تشویقی، برای همه کامیون هایی که دارای پنج فقره بارنامه حمل چغندر قند از مبدا اندیمشک، شوش و دزفول از 14 خردادماه به بعد باشند، یک جفت لاستیک در نظر گرفته شده است.

وی اعلام نمود: در کوشش هستیم با ارائه بسته های پیشنهادی، حمل محصول چغندر از خوزستان به مقاصد مورد نظر به حدود 800 تا یک هزار کامیون در روز برسد.

آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 9866

به "ارائه بسته های تشویقی به کامیون های حامل چغندر قند از خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه بسته های تشویقی به کامیون های حامل چغندر قند از خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید