بازگشت توزیع لوازم پیشگیری از کرونا به روال عادی ، مردم به کجا مراجعه نمایند؟

به گزارش راه ساری، مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران در رابطه با اینکه مردم از کجا می توانند ماسک و مواد بهداشتی تهیه نمایند توضیحاتی ارائه کرد.

بازگشت توزیع لوازم پیشگیری از کرونا به روال عادی ، مردم به کجا مراجعه نمایند؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، محمدعلی اسفنانی مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران در خصوص ادامه نظارت های سازمان تعزیرات حکومتی بر بازار ماسک، دستکش و کالاهای بهداشتی مرتبط با شیوع ویروس کرونا در کشور، اظهار کرد: نظارت و گشت های ما همچنان ادامه دارد و به دنبال کشفیات قبلی مان که رقم قابل توجهی ماسک و دستکش و... بود، دیشب هم همکاران ما بر اساس اطلاعاتی که به دست آورده بودند به انباری مراجعه کردند که قریب به یک میلیون و 200 هزار عدد ماسک در آنجا شناسایی و کشف شد که به دانشگاه علوم پزشکی تحویل داده می شود تا بین بیمارستان ها، مراکز درمانی و داروخانه ها توزیع نمایند.

مدیر کل تعزیرات حکومتی شهر تهران در رابطه با اینکه مردم از کجا می توانند ماسک و مواد بهداشتی تهیه نمایند، گفت: از دیروز توزیع این اقلام در داروخانه ها آغاز شده است و فکر می کنم ظرف امروز و فردا توزیع ها به صورت عادی بر می شود و کمبودی نخواهد بود، چون روز گذشته خودم نیز نظارت کردم و مشاهده شد که در خیلی جاها در حال توزیع است.

اسفنانی در خصوص قیمتی که قرار است ماسک در داروخانه ها توزیع شود، توضیح داد: همان قیمت واقعی آن است که ماسک ساده به قیمت 400 تومان و قیمت ماسک فیلتردار N95 بین 4000 تا 4500 تومان است.

اسفنانی در سرانجام گفت: نظارت ها و گشت های سازمان تعزیرات کماکان ادامه دارد و هر جایی که مجددا مشاهده کنیم تخلفی انجام شده حتماً ورود می کنیم. همچنین مردم می توانند تخلفاتی را که مشاهده می نمایند به سامانه 135 تعزیرات اطلاع دهند.

parisro.ir: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

italyro.ir: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 8353

به "بازگشت توزیع لوازم پیشگیری از کرونا به روال عادی ، مردم به کجا مراجعه نمایند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت توزیع لوازم پیشگیری از کرونا به روال عادی ، مردم به کجا مراجعه نمایند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید