بانوان کارآمدتر از آقایان در سمت های مدیریتی عمل می نمایند

به گزارش راه ساری، استاندار بوشهر گفت: در هر سمتی که بانوان قرار گرفته اند کار آمدتر از آقایان عمل نموده اند و بر همین اساس، انتصاب مدیران زن در استان بوشهر نسبت به دولت قبل، 8.5 درصد افزایش داشته است.

بانوان کارآمدتر از آقایان در سمت های مدیریتی عمل می نمایند

به گزارش از ، عبدالکریم گراوند در بازدید از دبستان امید انقلاب شاهد دختران بوشهر و نشست با فرهنگیان این مدرسه اضافه کرد: در دولت قبل میزان انتصاب بانوان در سمت های مدیریتی 6 درصد بوده که در این دولت به 14.5 درصد رسیده است.

وی بیان نمود: در نظام اسلامی به ویژه در دولت تدبیر و امید فرصت گرانبهایی برای بانوان در عرصه مدیریتی فراهم شده است.

استاندار بوشهر همچنین با اشاره به موضوع انشا دانش آموزان این دبستان گفت: معلم دبستان از دانش آموزان خواسته بود انشایی با موضوع اگر استاندار شدند چه کاری انجام می دهند، بنویسند که خلاقیت پسندیده ای بودتا دانش آموزان با وظایف استاندار بیشتر آشنا شوند و انتظاراتشان را بیان نمایند.

گراوند با بیان اینکه دانش آموزان موضوعات خوبی نوشته بودند، ادامه داد: در انشا دانش آموزان به موضوعات مهم برای پیشرفت استان اشاره شده بود، که می تواند آنالیز گردد.

وی ساخت یک شهربازی را از موضوعات مطرح شده در انشا دانش آموزان عنوان نمود و گفت: وجود یک شهربازی با کیفیت و سرپوشیده در مرکز استان، خواسته ما نیز است و به طور مکرر از شهرداری طلب نموده ایم.

ک

مجله سرگرمی: مجله سرگرمی، تفریحی و گردشگری

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 1399

به "بانوان کارآمدتر از آقایان در سمت های مدیریتی عمل می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانوان کارآمدتر از آقایان در سمت های مدیریتی عمل می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید