با اصفهانی ها رقابتی نداریم، سپاهان تاپ ورزش ایران خواهدشد!

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران، منوچهر نیکفر سرپرست باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و اعضای هیئت مدیره این باشگاه در ملاقات با سید محمد طباطبایی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان ضمن ارائه گزارش اجمالی در مورد عملکرد این باشگاه گفت: رسالت باشگاه سپاهان توسعه ورزش می باشد و اگر دیگر باشگاه های اصفهانی در فلان رشته ورود نمایند ما در آن رشته ورزشی فعالیت نخواهیم داشت چراکه ما رقابت استانی نداریم، باشگاه سپاهان هر رشته ورزشی را از پایه حمایت می نماید تا به تیم های بزرگسال یاری بسزایی گردد.

با اصفهانی ها رقابتی نداریم، سپاهان تاپ ورزش ایران خواهدشد!

سرپرست باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با بیان اینکه این باشگاه در رشته های هندبال، فوتبال، والیبال و دوچرخه سواری تیمداری می نماید، گفت: برای این رشته ها برنامه سه ساله ای داریم تا به قهرمانی آسیا دست یابیم، سال گذشته در لیگ برتر والیبال حضور داشتیم که نتایج خوبی را این تیم کسب کرد و سال جاری با قدرت فراوان پای به لیگ برتر خواهیم گذاشت و مطمئن باشید قهرمانی تیم والیبال سپاهان در این فصل دور از دسترس نخواهد بود.

وی ادامه داد: حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان به ما قوت قلب می دهد و اگر مسئولین این اداره ریل گذاری مناسبی داشته باشند ما در خدمت ورزش و ورزشکاران استان خواهیم بود و اگر استانداری بودجه مناسبی برای باشگاه سپاهان در نظر بگیرد با یاری بخش خصوصی، شهرک المپیک را برای شهر اصفهان خواهیم ساخت، اصفهان قطب توریستی کشور محسوب می گردد که در کنارش نیز می توان از آن به عنوان قطب ورزش نام برد.

منوچهر نیکفر با بیان اینکه اگر شهرک المپیک در اصفهان ساخته گردد این شهر می تواند میزبان مسابقات بین المللی ورزشی گردد، توضیح داد: اصفهان قابلیت این را دارد که به عنوان پایتخت فرهنگی ورزشی کشور لقب گیرد که باشگاه ها با حمایت اداره کل ورزش و جوانان اصفهان می توانند به این مهم دست یابند.

سرپرست باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با اشاره به قراردادهایی که با خارجی های سپاهان عقد می گردد گفت: تنها باشگاهی که به گفته همان مسئولان دادگاه بین المللی CAS مشکل نداشت سپاهان است، برونو سزار از ما شکایت کرد، در فیفا محکوم شدیم اما تقاضای بازنگری در حکم کردیم، خوشبختانه حکم نهایی که CAS صادر کرد به نفع سپاهان شد و ما اکنون از برونو طلبکار هستیم، در کل هیچ بدهی به کادر، بازیکنان و اعضای تیم های تحت پوشش سپاهان نداریم.

وی با بیان اینکه در آینده ای نزدیک باشگاه فولاد مبارکه سپاهان خودکفا خواهد شد، گفت: راه هایی برای خود کفا شدن باشگاه وجود دارد که می توان در این بین از درآمد پخش تلویزیونی، تبلیغات دور زمین و... بهره برد، با توجه به پتانسیلی که از باشگاه سپاهان خبر دارم در آینده ما تاپ ورزش خواهیم شد.

منوچهر نیکفر در خاتمه تاکید نمود: در سطح استان ورزشکاران مستعدی داریم که آنها از ما چیزی جزحمایت نمی خواهند، باید بستری فراهم گردد که ورزشکاران با استعداد به قله های افتخار دست یابند و یکی از رسالت های باشگاه فولاد مبارکه سپاهان حمایت از این افراد می باشد.

سید محمد طباطبایی نیز در این جلسه بیان داشت: باشگاه های ورزشی بازوان پرتوان اجرایی ورزش استان در توسعه ورزش قهرمانی هستند، اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان در جهت باشگاه ها می باشد و آنها می توانند از ظرفیت های اداره کل بهره ببرند، برای پیشرفت باشگاه های اصفهانی هر یاریی که از دست بنده بر می آید کوتاهی نخواهم کرد، ناملایمات و مشکلاتی که وجود دارد با هم افزایی و هم گرایی می توان آنها را خنثی نمود و با قدرت پیش می رویم.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان با ارائه پیشنهاد به مسئولین باشگاه سپاهان گفت: باشگاه فولاد مبارکه سپاهان باشگاه عظیمی است که برای توسعه بیشتر بهتر است این باشگاه برای خود چشم انداز توسعه و سند راهبردی چهار پنج ساله ترسیم نماید.

وی با اشاره به عملکرد تابش مدیرعامل سابق باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اضافه نمود: مسعود تابش یکی از عظیمان ورزش کشور است و زمانیکه سکان راهنمایی باشگاه سپاهان را برعهده داشت در همه حوزه ها شفاف عمل نموده است و خیلی خوشحالم از اینکه باشگاه عظیم سپاهان در مجامع بین المللی جائیکه مباحث حقوقی وجود داشته به دلیل سلامت و صلابت نفسی که حاکم بر مدیریت این باشگاه بوده پیروز خارج شده است.

سید محمد طباطبایی در خاتمه با بیان اینکه بنای باشگاه فولاد مبارکه سپاهان مکتب شاهین است گفت: ما در کنار مسئولین سپاهان هستیم، باید مکتب سپاهان که همان مکتب شاهین است را پاس بداریم. خواسته باشگاه های اصفهانی که توسعه ورزش می باشد خواسته اداره کل ورزش و جوانان نیز می باشد، باشگاه ها را نقطه قوت ورزش استان می دانیم و باید در راستای آنها حرکت نمائیم.

ویزارو: ویزای تضمینی شینگن، ویزای کانادا تضمینی

سلو بلاگ: محفلی برای هم اندیشی

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 9765

به "با اصفهانی ها رقابتی نداریم، سپاهان تاپ ورزش ایران خواهدشد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با اصفهانی ها رقابتی نداریم، سپاهان تاپ ورزش ایران خواهدشد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید