برگزاری کمپین اهدا و تبادل کتاب به شیوه ای متفاوت در بابل

به گزارش راه ساری، یک مؤسسه خیریه اقدام به برگزاری کمپینی 5 روزه جهت اهدا و تبادل کتاب در شهرستان بابل نموده است.

برگزاری کمپین اهدا و تبادل کتاب به شیوه ای متفاوت در بابل

به گزارش خبرنگاران، دکتر امین پاشا امیری، مدیر عامل مؤسسه خیریه یار مهربان شرح داد: در این کمپین که از 22 اردیبهشت شروع شده است یک اتومبیل ون که به شکل جالبی طراحی شده است در ایستگاههای مختلف در شهر بابل و بخش های اطراف آن اقدام به دریافت کتب اهدایی نیکوکاران می نماید.

نیکوکاران نیز می توانند از بین کتاب های موجود در محل کاروان کتاب، کتابی را به عنوان هدیه از طرف کمپین بردارند.

این کمپین که تا فردا (26 اردیبهشت) ادامه خواهد داشت، تاکنون با استقبال قابل توجه مردم شهرستان بابل روبرو شده است. همچنین ناشرین مختلف کتاب های یاری آموزشی و سایر کتاب ها، با اهدای کتاب از این کمپین حمایت نموده اند.

هدف اولیه این کمپین، حمایت از دانش آموزان و دانشجویانی است که به کتاب های اهدایی احتیاج دارند. همچنین این کمپین به دنبال گسترش فرهنگ مطالعه و اهدا و تبادل کتاب در جامعه است.

راه های مشارکت در این کمپین شامل اهدای کتب آموزشی و یاری آموزشیِ مفید برای دانش آموزان و دانشجویان رشته ها و مقاطع مختلف و همچنین اهدای کتب معتبر و مفید، در زمینه های مختلف برای عموم مردم است.

البته نیکوکاران می توانند با هدف تهیه کتب مناسب در راستای اهداف مؤسسه خیریه یار مهربان، اقدام به پرداخت وجه مورد نظر به حساب این خیریه نمایند.

کتب اهدایی توسط خیریه یار مهربان به کتابخانه مدارس، به ویژه مدارس مناطق محروم و مناطق آسیب دیده از سیل های اخیر و همچنین به کتابخانه دانشگاه ها، کتابخانه های عمومی و سایر مکان هایی که امکان استفاده بهینه از کتاب ها در آنها وجود دارد تقدیم خواهد شد.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 2835

به "برگزاری کمپین اهدا و تبادل کتاب به شیوه ای متفاوت در بابل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری کمپین اهدا و تبادل کتاب به شیوه ای متفاوت در بابل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید