بهترین شهر دانشجویی در سال 2018 ، لندن رتبه نخستلندن در صدر رتبه بندی بهترین شهرهای دنیا برای دانشجویان در سال 2018 نهاده شد.

به گزارش راه ساری، لندن در صدر رتبه بندی بهترین شهرهای دنیا برای دانشجویان در سال 2018 نهاده شد.

در سال های گذشته در رتبه بندی 30 شهر برتر دنیا برای دانشجویان که همه ساله از سوی موسسه کیو اس (QS) انجام می گردد، شهرهای مونترال کانادا و پاریس فرانسه در صندلی اول نهاده شده بودند. (درسال 2017 لندن در صندلی سوم قرار داشت)

بهترین شهر دانشجویی در سال 2018 ، لندن رتبه نخستلندن در صدر رتبه بندی بهترین شهرهای دنیا برای دانشجویان در سال 2018 نهاده شد.

معیار این رتبه بندی براساس کیفیت آموزش در دانشگاه ها نیست، بلکه بنا به عواملی همچون برترین دانشگاه ها در شهر، بازارهای کار محلی، کیفیت زندگی و تنوع فرهنگی اجرا شده است. لندن از نظر ارزان بودن زندگی رتبه پایین تری در میان شهرها داشته و شهری گرانتر برای هزینه های تحصیلی و زندگی برای دانشجویان توصیف شده است.

این رتبه بندی براساس نتیجه نظرسنجی از 50000 دانشجو می باشد که با هدف مشخص کمیت جاذبه ها و همچنین معایب شهرها برای دانشجویان اجرا شده است.

  • لندن همچنین از نظر پیدا کردن شغل برای دانشجویان مناسب دانسته شده است.
  • لندن رتبه بالایی در بین المللی بودن کسب نموده و همچنین با سطح بالایی از تنوع فرهنگی و تحمل شهری که دانشجویان خارجی در آن احساس انزوا و بیگانگی نمی نمایند.

صندلی دوم در این فهرست از آن توکیو، پایتخت ژاپن است. این شهر از نظر ایمنی، آلودگی و کیفیت زندگی شهر خوبی دانسته شده است.

صندلی سوم و چهارم بهترین شهر برای دانشجویان را ملبورن استرالیا و شهر مونترال کانادا از آن خود کردند.

پاریس، پایتخت فرانسه، که برای سال ها بهترین شهر برای دانشجویان محسوب می شد، در صندلی پنجم قرار گرفته است.

آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: سفیرساعی
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 8945

به "بهترین شهر دانشجویی در سال 2018 ، لندن رتبه نخستلندن در صدر رتبه بندی بهترین شهرهای دنیا برای دانشجویان در سال 2018 نهاده شد." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین شهر دانشجویی در سال 2018 ، لندن رتبه نخستلندن در صدر رتبه بندی بهترین شهرهای دنیا برای دانشجویان در سال 2018 نهاده شد."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید