بهروز عمرانی سرپرست پژوهشگاه میراث فرهنگی شد

به گزارش راه ساری، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حکمی بهروز عمرانی را به عنوان سرپرست پژوهشگاه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منصوب کرد.

بهروز عمرانی سرپرست پژوهشگاه میراث فرهنگی شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، در این حکم که به امضای علی اصغر مونسان رسیده، خطاب به عمرانی آمده است:

نظر به تخصص و تجارب جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست پژوهشگاه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منصوب می شوید.

انتظار می رود با حفظ صندلی و نقش پژوهشگاه در عرصه های ملی و بین المللی در ارائه خدمات علمی و پژوهشی به جامعه محققین و پژوهشگران و فراهم آوردن زمینه فعالیت های پژوهشی تقاضامحور با همکاری مراکز علمی داخلی و خارجی و بهره گیری از توان تخصصی کارشناسان و صاحبنظران به منظور اعتلای فعالیت های پژوهشی و فرهنگی در راستای تحقق اهداف سازمان، اهتمام شایسته به عمل آید.

توفیق روز افزونتان را در خدمت به نظام مقدس جموری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه خداوند متعال خواستارم.

منبع: میراث آریا
انتشار: 7 مهر 1398 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 4768

به "بهروز عمرانی سرپرست پژوهشگاه میراث فرهنگی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهروز عمرانی سرپرست پژوهشگاه میراث فرهنگی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید