خطر حذف بیخ گوش مدعیان لیگ برتر فوتسال

به گزارش راه ساری، هشت تیم در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ برتر فوتسال با یکدیگر به رقابت می پردازند.

خطر حذف بیخ گوش مدعیان لیگ برتر فوتسال

به گزارش خبرنگاران، دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی پلی آف لیگ برتر فوتسال عصر امروز (دوشنبه) برگزار می گردد و باید دید کدام بازی در همین مرحله به خاتمه می رسد و چند بازی به دور بعد کشیده می گردد. در بازی های امروز احتمال حذف تیم های مدعی هم وجود دارد.

مس سونگون - حفاری خوزستان

در مهمترین بازی امروز مس سونگون از حفاری خوزستان پذیرایی می نماید. مسی ها در بازی رفت در اهواز بازی را در ضربات پنالتی واگذار کردند تا کارشان به اما و اگر کشیده گردد. این تیم اعتراضات زیادی به داوری داشت و معتقد بود داور در چند صحنه به ضرر آنها سوت زده تا این تیم بازنده از میدان خارج گردد. در بازی قبلی مهدی جاوید و مصطفی طیبی از مس اخراج شدند و این قضیه کار شاگردان افضل را برای رسیدن به مرحله بعد سخت می نماید. اگر مس ببرد آنها 48 ساعت دیگر میزبان حفاری خواهند بود و در صورت پیروزی اهوازی ها مس حذف شده و شگفتی بزرگ رقم می خورد تا شاگردان علاسوند به جمع چهار تیم نهایی بروند. هر چه باشد در صورت پیروزی مس حفاری هنوز شانس دارد.

گیتی پسند اصفهان - محمد سیمای قم

در بازی رفت گیتی پسند آسان تر از آن چیزی که تصور می کرد محمد سیمای قم را برد و گام بلندی برای صعود برداشت تا این نظریه که آنها توان خود را برای پلی آف ذخیره کردند تا حدود زیادی درست از آب در بیاید. حالا در اصفهان، گیتی پسند میزبان محمدسیمای قم است.اصفهانی ها تنها مهمان پیروز دور رفت بودند و به همین دلیل با شرایط بهتری پای به بازی امروز می گذارند. گیتی پسندی ها هم به داوری بازی رفت اعتراض داشتند با این حال کسب پیروزی این اتفاق را به فراموشی سپرد. به نظر می رسد با توجه به عملکرد ضعیف محمد سیما در بازی رفت و همچنین در هفته های خاتمهی لیگ این تیم در اصفهان کار سختی مقابل گیتی پسند داشته باشد و باید دست به یک معجزه بزند تا میزبان خود را از پیش رو بردارد و کار را به بازی سوم بکشاند.

فرش آرای مشهد - سن ایچ ساوه

سن ایچ که در خانه خود از سد فرش آرا گذشته بود حالا در مشهد به دنبال قطعی کردن صعود است. تیم اصغری مقدم در نیم فصل دوم کمی دچار افت شد اما در بازی اول پلی آف نشان داد که پتانسیل حضور در جمع چهار تیم نهایی را دارد. در سمت مقابل شاگردان مرتضایی باید اول این بازی را ببرند و کار را به بازی سوم بکشانند. سن ایچ البته روحیه خوبی دارد و با توجه به پیروزی در بازی رفت این انگیزه را دارد که در مشهد هم برنده گردد. مشهدی ها با تکیه زدن بر سکوی سومی نشان دادند که تیم خوبی هستند اما شاید مثل فصل قبل که در مرحله اول پلی آف حذف شدند این بار هم دچار همان تراژدی شوند.

شهروند ساری - ستارگان ورامین

چهارمین بازی این هفته تقابل شهروند ساری با ستارگان ورامین است. با توجه به اتفاقاتی که در بازی رفت در ورامین رخ داد احتمالا در ساری نیز شاهد جنجال هایی خواهیم بود. بازی رفت را ستارگان برد اما جنجال های این بازی دامنه دار بود و حتی باعث شد تا پای دبیر سازمان لیگ هم به این ماجراها باز گردد. در بازی برگشت کفه ترازو به نفع ساروی ها سنگینی می نماید چرا که شهروند پیش از این در خانه خود ستارگان را برده بود و حالا می خواهد کار را به بازی سوم بکشاند. تمهیدات زیادی برای برگزاری بازی در فضای آرام اندیشیده شده و با توجه به اتفاقات بازی رفت نظارت ویژه ای روی این بازی خواهد بود و بعید است ساروی ها با توجه به اینکه محتمل است در بازی سوم هم میزبان ستارگان شوند کاری نمایند که اتفاقات این بازی میزبانی بعدی آنها را تحت الشعاع قرار دهد.

برنامه بازی های دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی پلی آف لیگ برتر به توضیح زیر است:

دوشنبه 30 دی ماه - ساعت 16

شهروند ساری- ستارگان ورامین (سالن سید رسول حسینی ساری)

فرش آرای مشهد - سن ایچ ساوه (سالن شهید بهشتی مشهد)

گیتی پسند اصفهان - محمد سیمای قم (سالن پیروزی اصفهان)

مس سونگون - حفاری خوزستان (سالن پورشریفی تبریز)

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

banoirane.ir: مجله خبری و ورزشی بانوان، مجله خانواده

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 7625

به "خطر حذف بیخ گوش مدعیان لیگ برتر فوتسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطر حذف بیخ گوش مدعیان لیگ برتر فوتسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید