دانشگاه هرمزگان دانشجوی دکتری پذیرش می نماید

به گزارش راه ساری، دانشگاه هرمزگان برای سال تحصیلی 1400-1399 در مقطع دکتری، بدون آزمون دانشجو پذیرش می نماید.

دانشگاه هرمزگان دانشجوی دکتری پذیرش می نماید

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، دانشگاه هرمزگان در راستای اجرای آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعداد های درخشان در مقطع تحصیلی دکتری، اقدام به پذیرش دانشجو برای سال تحصیلی 1400-1399 نموده است.

بر این اساس، دانشگاه هرمزگان از بین دانشجویان و دانش آموختگان دوره کارشناسی ارشد دانشگاه های دولتی به وسیله بررسی و ارزیابی سوابق علمی، پژوهشی و انجام مصاحبه در مقطع دکتری، دانشجو پذیرش می نماید.

بیشتر بخوانید:

  • دانشگاه صنعتی کرمانشاه دانشجوی کارشناسی ارشد می پذیرد

    دانشگاه لرستان دانشجوی دکتری تخصصی پذیرش می نماید

بر همین مبنا، دانشگاه هرمزگان در رشته های هواشناسی، فیزیک دریا، زیست شناسی دریا (جانوران دریایی)، علوم و مهندسی شیلات (تکثیر و پرورش آبزیان)، علوم و مهندسی شیلات (صید و بهره برداری آبزیان)، علوم و مهندسی باغبانی (فیزیولوژی فراوری و پس از برداشت گیاهان باغبانی)، در مقطع دکتری دانشجو می پذیرد.

علاوه بر آن، دانشگاه هرمزگان در رشته های علوم و مهندسی باغبانی (اصلاح و بیوتکنولوژی گیاهان باغبانی)، علوم و مهندسی آبخیز (حفاظت آب و خاک)، مدیریت و کنترل بیابان، ریاضی محض (بررسی)، برنامه ریزی درسی، مشاوره، بدون آزمون دانشجو می پذیرد.

علاقه مندان به تحصیل در این مقطع دانشگاه هرمزگان فقط تا 17 خرداد 99 فرصت دارند مدارک خود را به دفتر استعداد های درخشان معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی این دانشگاه ارسال نمایند. دانشجویان و دانش آموختگان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، می توانند به سایت این دانشگاه به نشانی www.hormozgan.ac.ir مراجعه نمایند.

ویزارو: ویزای تضمینی شینگن، ویزای کانادا تضمینی

سلو بلاگ: محفلی برای هم اندیشی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 9313

به "دانشگاه هرمزگان دانشجوی دکتری پذیرش می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه هرمزگان دانشجوی دکتری پذیرش می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید