دعوت معاون گردشگری کشور برای بازدید مسافران از بافت تاریخی بشرویه

به گزارش راه ساری، رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور اظهار کرد: امید داریم تا مسافران و گردشگرانی که قصد سفر به مشهد الرضا و بعضا استان های مرکزی را دارند حتما از بافت زنده و تاریخی و بخصوص کویر شهرستان بشرویه دیدن نمایند.

دعوت معاون گردشگری کشور برای بازدید مسافران از بافت تاریخی بشرویه

به گزارش خبرنگاران، ولی تیموری رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور، روز گذشته 5 فروردین، در بازدید از بافت تاریخی شهر بشرویه گفت: شهرستان بشرویه دارای یک وحدت کامل بین مقامات اداری و مردم است که این یک پتانسیل مهم و کاربردی است.

معاون رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور اعلام کرد: سالیان قبل تنها شهرستان بشرویه به عنوان یک ورودی و راستا برای مسافران بوده اما با همت سرمایه گذاران و امور گردشگری اکنون در باب اقامتگاه های بوم گردی و بافت تاریخی حرف اول استان خراسان جنوبی را می زند.

تیموری توضیح داد: امید داریم تا مسافران و گردشگرانی که قصد سفر به مشهد الرضا و بعضاً استان های مرکزی را دارند حتماً از بافت زنده و تاریخی و بخصوص کویر این شهرستان دیدن نمایند و بتوانند سفری دلنشین را به همراه خانواده در کویر داشته باشند.

بشرویه یکی از ده شهر خشت و گلی ایران است که بافت تاریخی آن با 22 هکتار مساحت با شماره 7836 در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسیده است.

huseynvahedi.ir: واحدی: وبسایت خبری، تفریحی و سرگرمی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 2019

به "دعوت معاون گردشگری کشور برای بازدید مسافران از بافت تاریخی بشرویه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت معاون گردشگری کشور برای بازدید مسافران از بافت تاریخی بشرویه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید