غوغای طرفداران عراقی در سالن 25 آبان

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران، حواشی ملاقات دو تیم نفت الوسط عراق و چومبوری تایلند که امروز در سالن 25 آبان اصفهان به مصاف هم رفتند به توضیح زیر است:

غوغای طرفداران عراقی در سالن 25 آبان

حدود 200 طرفدار این بازی را از نزدیک تماشا کردند که بخش قابل توجهی از آنها را طرفداران تیم عراقی تشکیل می دهد.

علی آذرپرور کاپیتان تیم کاشی نیلوی اصفهان در استادیوم حاضر شد و این بازی را از نزدیک تماشا کرد. برخلاف آنچه که تصور می شد سطح رقابت ها آنچنان هم بالا نیست به طوری که برخی از تماشاگران به کنایه می گفتند سطح این بازی ها از دربی اصفهان پایین تر است. حدود 40 طرفدار عراقی با لباس یک دست قرمز و با در دست داشتن پرچم عراق در گوشه ای از استادیوم حضور داشتند و در طول بازی به شدت تیمشان را تشویق کردند.

پس از هر گلی که تیم عراقی وارد دروازه حریف تیم تایلندی می کرد طرفداران این تیم به طور وصف ناشدنی به خوشحالی می پرداختند.

محمد ناصر صفری و بهزاد فریدون دو بازیکن ایرانی در ترکیب تیم نفت الوسط عراق نهاده شدند و در تمام طول این ملاقات بازی خوبی از خود ارائه دادند.

در دقایق انتهای سرمربی تیم نفت الوسط دروازه بان خود را از بازی بیرون کشید و یک بازیکن به جای او به زمین فرستاد تا فشار حملات خود روی دروازه نماینده تایلند را بیشتر کند.

علی رقم اینکه تیم عراقی این بازی را واگذار کرد اما به دلیل بازی خوبی که از خود ارائه داد پس از انتها بازی به شدت مورد تشویق تماشاگران نهاده شد.

parisro.ir: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

italyro.ir: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 7078

به "غوغای طرفداران عراقی در سالن 25 آبان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غوغای طرفداران عراقی در سالن 25 آبان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید