فراخوان سازمان میراث فرهنگی برای حضور حماسی ملت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در فراخوانی ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ملت مسلمان و انقلابی ایران را به حضوری یکپارچه و پرشور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن برای خلق حماسه ای دیگر دعوت کرد .

به گزارش راه ساری، متن این فراخوان به توضیح زیر است

فراخوان سازمان میراث فرهنگی برای حضور حماسی ملت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

بسم الله الرحمن الرحیم. والفجر ولیال عشر. فردا روز دفاع یکپارچه و غیرتمندانه ملت مسلمان و انقلابی ایران از ارزش ها و دستاوردهای چهل سال حماسه آفرینی است.

در شرایطی که استکبار و ایادی آن تمام توان خود را علیه ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی به کار گرفته و از هیچ مکر و ترفندی در این زمینه فروگذار نیستند، بی تردید یوم الله 22 بهمن سال جاری پس از چهاردهه حیات عزتمندانه انقلاب اسلامی ایران، صحنه باشکوه ترین تجلی وحدت و بصیرت ملت خواهد بود.

فردا روز خلق حماسه ای دیگر در تاریخ شکوهمند انقلاب، روز امیدآفرینی و ترسیم آینده ای روشن تر از همواره برای ملت شایسته ایران و روز ناامیدی، یاس و شکستی دوباره برای دشمنان انقلاب اسلامی است.

سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با اعلام شرکت تمامی کارکنان وخدمتگزاران این سازمان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، از عموم مردم انقلابی و مسلمان، به ویژه تشکل های حامی میراث فرهنگی و فعالان عرصه گردشگری و صنایع دستی در سراسر میهن اسلامی، دعوت می نماید تا با حضور یکپارچه و پرشور خود، بار دیگر همدلی و همراهی و هم آوایی، عزت و عظمت و اقتار همیشگی خود را به نمایش گذاشته و در هم عهدی با شهدا و تجدید پیمان با آرمان های امام راحل، حماسه ای دیگر بیافرینند.

huseynvahedi.ir: واحدی: وبسایت خبری، تفریحی و سرگرمی

منبع: سازمان میراث فرهنگی
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 1339

به "فراخوان سازمان میراث فرهنگی برای حضور حماسی ملت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان سازمان میراث فرهنگی برای حضور حماسی ملت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید