قطع یاری های امریکا به سازمان بهداشت جهانی

به گزارش راه ساری، برنامه شیشه دارو از شبکه هیسپان تی وی، به قطع یاری ها آمریکا به سازمان بهداشت جهانی در بحبوحه اضطراری که جهان به دلیل وجود کرونا ویروس در حال تجربه است ،می پردازد.

قطع یاری های امریکا به سازمان بهداشت جهانی

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرنگاران، شیشه دارو با زبان طنز به مسائل جدی سیاسی و بین المللی می پردازد و رسانه ها را با این چالش که درمانی برای مسائل پیرامون خود ندارند، رو به رو می نماید ضمن آنکه تناقضات آنها را در خروج از بی طرفی و صداقت رسانه ای آشکار می نماید. برنامه شیشه دارو در این قسمت نشان می دهد که در بحبوحه بحران ویروس کرونا دونالد ترامپ یاری های ایالات متحده امریکا به سازمان بهداشت جهانی را قطع کرد. کارشناسان معتقدند این اقدام ترامپ در واقع از بین بردن صدای این سازمان با آثار کشنده و خطرناک برای کل بشریت است.

در بحبوحه اضطراری که جهان به دلیل وجود کرونا ویروس در حال تجربه است ، دونالد ترامپ سهم کشور خود از سازمان بهداشت جهانی (WHO) را از آن خود می نماید.

به گفته کارشناسان این بدترین لحظه برای چنین اقدامی است و کاری که رئیس جمهور آمریکا انجام داد در واقع خفه کردن صدای سازمان بهداشت جهانی با جلوه های وحشتناک برای تمام بشریت است.

در همین حال ، نیویورک به عنوان منطقه فاجعه توصیف می گردد و پزشکان فاش می نمایند که کامیون های حاوی یخچال و فریزر باید برای جمع کردن کشته شدگان وارد کار شوند.

حقیقت این است که WHO با بیماری های مختلف مرتبط با سلامتی سروکار دارد که به مراتب فراتر از Coronavirus ، است مانند مالاریا ، پنیروئال ، ابولا ، HIV و حتی بهداشت روانی ، آیا ترامپ از تصمیمی که گرفته است مطلع است؟

با این حال ، آمریکا می گوید که از گشت های ایرانی در منطقه خلبج فارس احساس خطر و آزار و اذیت می نماید.

برنامه شیشه دارو به تهیه نمایندگی خاویر اسلیمان و با اجرای ماریانو سلمان یکشنبه ها 05:30 روی آنتن هیسپان تی وی می رود. تکرار این برنامه 14:33 همان روز و 01:30 بامداد دوشنبه به تناسب ساعات تفاوت در کشورهای اسپانیایی زبان خواهد بود.

تور پاریس: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

تور ونیز: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 8949

به "قطع یاری های امریکا به سازمان بهداشت جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطع یاری های امریکا به سازمان بهداشت جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید