قیمت مرغ باید حداکثر کیلویی 10 هزارتومان باشد

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران به نقل از خانه ملت، محمود حجتی درباره نوسانات قیمت مرغ گفت:براساس سرمایه گذاری اجرا شده و هزینه های مرغداری ها باید قیمت هر کیلوگرم مرغ نهایتا 10 هزار تومان باشد.

قیمت مرغ باید حداکثر کیلویی 10 هزارتومان باشد

وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: برخی از التهابات در بازار مرغ ناشی از سیاه بازی است که سعی می گردد با عرضه مرغ به بازار برطرف گردد اما نباید فراموش کرد مسئله کامیون داران آسیب جدی به صنعت مرغداری کشور وارد کرد.

قیمت هر کیلو گوشت قرمز منجمد در عمده فروشی 28هزار تومان

حجتی اضافه نمود:مسئله کامیون داران باعث شد بخشی از ذخایر مرغ داخل کشور مصرف گردد. باید توجه کرد که در انتقال مرغ تاخیر ایجاد شد و بطور مثال برای جبران تاثیر10 روز عقب افتادگی در تامین مرغ باید حدود 50 روز زمان صرف گردد تا تعادل به بازار بازگردد و اقداماتی برای تعادل بازار انجام شد.

وزیر جهاد کشاورزی یادآور شد:باید قیمت گوشت قرمز منجمد در عمده فروشی هر کیلوگرم 28هزار تومان باشد، در این راستا محدودیتی وجود ندارد و ارز تخصیص خواهد یافت.

حجتی اضافه نمود: درباره قیمت گوشت قرمز منجمد در خرده فروشی باید سازمان حمایت مصرف نمایندگان و تولیدنمایندگان و بخش های نظارتی ذی ربط بر روند قیمت گذاری نظارت نمایند و اقدامات لازم را انجام دهند.

tafatton.ir: مجله مطالب خواندنی سفر و گردشگری

aradbld.ir: گفتگوی آزاد و اخبار روز

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 587

به "قیمت مرغ باید حداکثر کیلویی 10 هزارتومان باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت مرغ باید حداکثر کیلویی 10 هزارتومان باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید