لغو سرویس ارزش افزوده برای سیم کارت های جدید

به گزارش راه ساری، تهران- خبرنگاران- عزم جدی وزیر ارتباطات برای به صفر رساندن دریافت پیامک های تبلیغاتی وارد فاز جدیدی شده و بر همین اساس، سرویس ارزش افزوده برای سیم کارت های جدید غیرفعال شد.

لغو سرویس ارزش افزوده برای سیم کارت های جدید

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور در جدیدترین مقررات گذاری خود، جدی تر از گذشته، مقابله با ارسال پیامک های مزاحم را نشانه رفته است.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار خبرنگاران، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات دقایقی قبل در توئیتر خود نوشت: گفته بودیم که از #حق الناس کوتاه نمی آییم مخصوصا زمانی که بعضی چشم طمع به جیب مردم داشته باشند.

با ابلاغ جدید سازمان تنظیم مقررات، از این پس برای سیم کارت های جدید، سرویس ارزش افزوده غیرفعال است مگراینکه خود مشترک از ابتدا بخواهد. برای حمایت از مردم و کسب و کارهای حلال این حوزه.

سامانه 195 سازمان تنظیم مقررات مسئول شناسایی و مسدودسازی پیامک های مزاحم است و اکنون نزدیک 118هزار سیم کارت به علت ارسال پیامک های مزاحم مسدودسازی شده اند.

آمار آنلاین سیم کارت های قطع شده را می توانید به وسیله سایت https://www.cra.ir/home مشاهده کنید.

هر زمان پیامک مزاحمی دریافت کردید، طریق پیامک و ثبت در سامانه *195# که معادل همان *800# است آن را اعلام کنید. اگر پیشنهاد، نظر اصلاحی و راهکاری به نظرتان می رسد می توانید، آن را با ایمیل [email protected]/، روابط عمومی و شبکه های اجتماعی سازمان تنظیم مقررات اقدام نمایند.

علمی**9207** 1055

parisro.ir: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

italyro.ir: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: ایرنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 1874

به "لغو سرویس ارزش افزوده برای سیم کارت های جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لغو سرویس ارزش افزوده برای سیم کارت های جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید