مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای انتها نامه های دانشجویی به تعویق افتاد

به گزارش راه ساری، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی از به تعویق افتادن مرحله نیمه نهایی چهارمین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای به دلیل ویروس کووید 19 خبرداد.

مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای انتها نامه های دانشجویی به تعویق افتاد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، عیسی علیزاده معاون فرهنگی این نهاد، از به تعویق افتادن مرحله نیمه نهایی چهارمین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای به دلیل ویروس کووید 19 خبرداد.

معاون فرهنگی این نهاد گفت: مرحله نیمه نهایی دوره چهارم این مسابقات که قرار بود بهار 99 برگزار شود به دلیل شیوع کرونا به تعویق افتاد و قرار است در تابستان سال جاری اجرا شود.

علیزاده افزود: جهاددانشگاهی به عنوان مبتکر مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای پایان نامه در کشور، حاضر است تجربیات خود را در اختیار مجموعه های علاقمند در اجرای این مسابقات قرار دهد.

وی اظهار کرد: مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای پایان نامه (3MT) بستری برای رشد و تقویت مهارت های ارتباطی، بیانی و ایده پردازی در دانشجویان و فرصتی برای برقراری ارتباط بین فضای دانشگاه، صنعت و جامعه و کاربردی کردن پژوهش ها و تحقیقات دانشجویی است.

علیزاده گفت: این مسابقات از سال 2008 میلادی در دانشگاه کوئینزلند استرالیا آغاز شده و در حال حاضر در تعداد زیادی از دانشگاه های معتبر دنیا اجرا می شود. در ایران به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی این مسابقات از سال 1395 به عنوان بخش جنبی جشنواره پایان نامه سال دانشجویی کلید خورد و در ادامه به صورت مستقل و ملی در سال های 96، 97 و 98 ادامه یافته است.

وی در پایان گفت: در دوره اخیر، دبیرخانه مسابقات ضمن کسب مجوز از دانشگاه کوئینزلند به عنوان صاحب امتیاز معنوی آن، دستورالعمل اجرایی مسابقات را بر اساس شاخص های مسابقات بین المللی و استانداردهای دانشگاه کوئیزلند مورد بازبینی قرار داد و دستورالعمل اجرایی دوره چهارم براین اساس تنظیم، ابلاغ و اجرا شده است.

پایانی پیام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 19 تیر 1399 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 9267

به "مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای انتها نامه های دانشجویی به تعویق افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای انتها نامه های دانشجویی به تعویق افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید