میرهاشم حسینی نقره گرفت، سجاد مردانی برنز، برنامه روز دوم تعیین شد

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران، چهارمین دوره رقابتهای گرندپری تکواندو در سال 2018 صبح امروز با حضور 256 تکواندوکار از 63 کشور در منچستر شروع شد که از میان سه نماینده ایران در روز نخست، میرهاشم حسینی نقره گرفت، سجاد مردانی به نشان برنز دست یافت و ابوالفضل یعقوبی هم حذف شد.

میرهاشم حسینی نقره گرفت، سجاد مردانی برنز، برنامه روز دوم تعیین شد

تیم اعزامی کشورمان در وزن 68- کیلوگرم دو نماینده داشت. ابوالفضل یعقوبی پس از برتری 22 بر 8 مقابل چمالیدیس از یونان. 24 بر 16 باخت و حذف شد. میرهاشم حسینی دیگر نماینده ایران در این وزن کار خود با پیروزی 25 بر 16 مقابل شوای ژائو از چین شروع کرد و سپس 19 بر 16 سئوک بای کیم از کره را شکست داد و با برتری 30 بر 27 مقابل ابوغاش از اردن و 19 بر 16 بر برادلی سیندن از انگلستان راهی دیدار نهایی شد.

حسینی برای کسب مدال طلا دای هون لی از کره جنوبی را پیش رو داشت که در سرانجام راند دوم به دلیل آسیب دیدگی از ادامه مبارزه انصراف داد و 11 بر7 بازنده و به نشان نقره دست پیدا کرد.

سجاد مردانی در وزن 80+ کیلوگرم ابتدا 16 بر 11 سزاریو از برزیل را شکست داد و در ادامه اسمائیل دویسبای از قزاقستان را 13 بر 7 از پیش رو برداشت و با پیروزی 8 بر 4 مقابل وردان گولس از کرواسی به نیمه نهایی رسید. وی در این مرحله برابر ولادیسلاو لارین از روسیه 15 بر 12 باخت و به نشان برنز دست پیدا کرد.

برنامه روز دوم

فردا شنبه 28 مهرماه و در روز دوم مبارزات اوزان 58- کیلوگرم مردان پیگیری می گردد که آرمین هادی پور و فرازن عاشورزاده به مصاف ر قبای خود می روند. آرمین هادی پور نماینده وزن 58- کیلوگرم کشورمان ابتدا باید با سرگیو سوزوکی از ژاپن مبارزه کند و در صورت برتری به مصاف برنده روسیه و تایلند می رود.

فرزان عاشورزاده دیگر نماینده کشورمان در آن سوی جدول، در نخستین گام رو در روی گاشیم مگمدوف از آذربایجان قرار می گیرد و پس از آن باید با برنده اسپانیا و بلژیک دیدار کند.

این دوره از رقابتها تا روز یکشنبه ادامه خواهد داشت.

tafatton.ir: مجله مطالب خواندنی سفر و گردشگری

aradbld.ir: گفتگوی آزاد و اخبار روز

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 434

به "میرهاشم حسینی نقره گرفت، سجاد مردانی برنز، برنامه روز دوم تعیین شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "میرهاشم حسینی نقره گرفت، سجاد مردانی برنز، برنامه روز دوم تعیین شد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میرهاشم حسینی نقره گرفت، سجاد مردانی برنز، برنامه روز دوم تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید