نماینده سازمان جهانی بهداشت از دانشگاه امیرکبیر بازدید کرد

به گزارش راه ساری، نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران با هدف آنالیز راهکارهای همکاری مشترک در حوزه سلامت از دانشگاه صنعتی امیرکبیر بازدید کرد.

نماینده سازمان جهانی بهداشت از دانشگاه امیرکبیر بازدید کرد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، کریستف هملمن نماینده سازمان دنیای بهداشت در ایران به دعوت پژوهشکده فناوری سلامت دانشگاه صنعتی امیرکبیر از امکانات، ساختار و فناوری های حوزه سلامت این دانشگاه در راستای آنالیز راهکارهای همکاری مشترک بازدید کرد.

در این بازدید حسین حسینی تودشکی معاون پژوهشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، رازفر مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه،گلرو مدیر دفتر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه و حمید کشوری سرپرست پژوهشکده فناوری سلامت دانشگاه حضور داشتند.

کریستف هلمن نماینده سازمان دنیای بهداشت در ایران در این بازدید از برج نوآوری و فناوری دانشگاه و همچنین مرکز تحقیقات مشترک سامسونگ و شرکت طبا زیست پلیمر نیز بازدید کرد.

سامانه پزیکاتو، خدمات هوشمند سلامت نیز که توسط پژوهشکده فناوری سلامت دانشگاه صنعتی امیرکبیر طراحی و فراوری شده است نیز مورد بازدید و استقبال دکتر هاملمن نهاده شد.

وی ضمن ابراز خرسندی و تقدیر از فعالیت های دانشگاه در حوزه سلامت اضافه کرد: با توجه به پتانسیل ها و دستاوردهای دانشگاه صنعتی امیرکبیر با هماهنگی وزارت بهداشت آماده همکاری و اجرای برنامه مشترک با دانشگاه است.

هاملمن با حضور در جمع نخبگان و نوآوران دانشگاه صنعتی امیرکبیر در برج فناوری دانشگاه ابراز امیدواری کرد که بتواند دستاوردهای این دانشگاه در حوزه سلامت را برای عموم مردم دنیا ارائه کند.

در این بازدید نماینده سازمان بهداشت دنیای همچنین از نزدیک با فعالیت تیم ها و استارت آپ های حوزه سلامت مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر آشنا شد.

وی مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر را به عنوان نهادی مفید یاد کرد که یاری می نماید افراد گوناگون با دیدگاه های متفاوت کنار هم قرار گیرند و ضمن پرورش ایده ها و استعدادهای خود، قدم های بزرگی بردارند.

نماینده سازمان بهداشت دنیای در خصوص برنامه های این سازمان برای حمایت از استارت آپ ها گفت: رویکرد کلی ما در سازمان بهداشت دنیای، حمایت از استارت آپ هایی است که بتوانند خدمات این سازمان را به محصولات قابل عرضه در بازار تبدیل نمایند تا از این طریق دسترسی به این خدمات و کیفیت عرضه آنها افزایش پیدا کند

هاملمن گفت: ساختار سازمان بهداشت دنیای به نحوی است که به ما امکان سرمایه گذاری اقتصادی در یک استارت آپ را نمی دهد اما می توانیم مشاوره های گسترده ای به استارت آپ ها دهیم تا استارت آپها بتوانند راحت تر ایده ها و خدمات خود را به شکل محصول نهایی عرضه نمایند.

وی همچنین با مشاهده گستردگی دستاوردهای دانشگاه صنعتی امیرکبیر در حوزه فناوری سلامت و مهندسی پزشکی، خواهان بازدیدی دوباره از این دانشگاه شد.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

tour-canada.ir: برای دیدار از شگفتی های کشور زیبای کانادا و دریافت ویزای مولتی 5 ساله کانادا با ما همراه باشید.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 8323

به "نماینده سازمان جهانی بهداشت از دانشگاه امیرکبیر بازدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده سازمان جهانی بهداشت از دانشگاه امیرکبیر بازدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید