همه به یک حکم محکوم نیستند!

به گزارش راه ساری، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره سرنوشت نمایشگاه ها و جشنواره های زیرمجموعه این وزارتخانه در سال 97، با توجه به برگزار نشدن نمایشگاه مطبوعات، اظهار کرد که همه جشنواره ها محکوم به یک حکم نیستند.

همه به یک حکم محکوم نیستند!

عباس صالحی در گفت وگویی با خبرنگاران در ادامه مطلب بالا اظهار کرد: طبعا جشنواره های مختلفی همانند جشنواره فیلم، موسیقی، تئاتر و ... که سالانه برگزار می شوند، تابع اقتضائات خاص خود هستند و همه آنها محکوم به یک حکم نیستند.

او بار دیگر به لغو برگزاری نمایشگاه مطبوعات در سال 97 اشاره و اظهار داشت: درباره نمایشگاه مطبوعات به نوعی یک تقاضای درونی وجود داشت که با توجه به شرایطی که مطبوعات دارند و بار اقتصادی و هزینه ای که برگزاری این نمایشگاه به رسانه ها تحمیل می نماید، برخلاف خواست دولت برای کاهش رویدادهای عمومی، معاونت مطبوعاتی به این نتیجه رسید که این نمایشگاه برگزار نگردد.

وزیر ارشاد تاکید نمود: درباره برگزاری جشنواره ها بار اصلی بر دوش برگزارکنندگان آن هاست و وزارت ارشاد صرفا در نقش حامی و یاری کننده ظاهر می گردد.

صالحی همچنین درباره چگونگی ارائه تسهیلاتی که سالانه با برگزاری نمایشگاه مطبوعات در اختیار رسانه ها قرار می گیرد، اظهار کرد: طبیعتا با توجه به عدم برگزاری نمایشگاه در امسال یاری هایی که وزارت ارشاد در این زمینه به رسانه ها ارائه می کرد، در حوزه یارانه ها تاثیر خود را می گذارد و رقم حمایتی که ما برای مطبوعات پیش بینی نموده بودیم کاهش نخواهد یافت.

tafatton.ir: مجله مطالب خواندنی سفر و گردشگری

aradbld.ir: گفتگوی آزاد و اخبار روز

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 566

به "همه به یک حکم محکوم نیستند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه به یک حکم محکوم نیستند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید