پرسپولیس نه برنامه دارد نه زور قهرمانی، کمبود بازیکن وجود ندارد

به گزارش راه ساری، حمید درخشان در مصاحبه با خبرنگاران، در مورد تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل ماشین سازی تبریز گفت: خیلی معین بود که ماشین سازی مقابل پرسپولیس بازی بسته ای را انجام می دهد. با این حال پرسپولیس برای استراتژی حریف خود هیچگونه برنامه معینی نداشت.

پرسپولیس نه برنامه دارد نه زور قهرمانی، کمبود بازیکن وجود ندارد

سرمربی پیشین پرسپولیس اضافه نمود: بازیکنان این تیم از لحاظ تاکتیکی به هیچ وجه نتوانستند انتظارات را برآورده نمایند. این تیم کمترین موقعیت گلزنی را داشت و این نشان می دهد که زور پرسپولیس به حریفش نمی رسید. البته این موضوع به بازیکنان ربطی ندارد بلکه سیستم بازی تیم نقص و ایراد دارد.

وی در ادامه به پنالتی چیپ علی علیپور که در آغوش حامد لک دروازه بان ماشین سازی تبریز نهاده شد اشاره نمود و اذعان داشت: علی علیپور بهترین فرصت را از دست داد. مهاجم در همان لحظه بهترین تصمیم را از دیدگاه خودش می گیرد. در تیم های بزرگ باید کمترین ریسک را در زدن پنالتی به خرج داد. تمرکز علیپور در این صحنه بسیار پایین بود و ضربه ساده ای را زد که نتیجه اش ناراحتی و بی اعصابی تماشاگران بود.

درخشان درباره ایرادی که از کمبود مهاجم در لیست بازیکنان پرسپولیس گرفته می گردد نیز اظهار نظر کرد و گفت: پرسپولیس خیلی بهتر از اینها باید باشد. تیمی که به استادیوم آزادی می آید باید از پرسپولیس بترسد اما هفته هاست که این اتفاق نمی افتد. پرسپولیس در هر پست، دو بازیکن خیلی خوب دارد و هیچ مسئله ای ندارد.

سرمربی پیشین پرسپولیس در انتها گفت: پرسپولیس بازی زیبایی را انجام نمی دهد و زور گلزنی ندارد. تیمی که حملات منسجم انجام نمی دهد شانس کمی هم برای تکرار قهرمانی دارد.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

tour-canada.ir: برای دیدار از شگفتی های کشور زیبای کانادا و دریافت ویزای مولتی 5 ساله کانادا با ما همراه باشید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 6349

به "پرسپولیس نه برنامه دارد نه زور قهرمانی، کمبود بازیکن وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس نه برنامه دارد نه زور قهرمانی، کمبود بازیکن وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید