کیت وینسلت با دخترش همبازی شد

به گزارش راه ساری، این مادر و دختر واقعی در این سریال بلند در نقش اعضای یک خانواده خیالی بازی نموده اند. این سریال قرار است زمستان سال جاری از کانال 4 بریتانیا پخش گردد.

کیت وینسلت با دخترش همبازی شد

مهر به نقل از ورایتی نوشت: اولین تصاویر از زندگی واقعی یک مادر و دختر در سریالی با عنوان من روت هستم دیده شد.

کیت وینسلت در اولین تصاویری که از درام بعدی وی با عنوان من روت هستم منتشر شده، دخترش را در آغوش می گیرد. نقش این دختر را دختر واقعی وینسلت یعنی میا تریپلتون بازی نموده است.

این مادر و دختر واقعی در این سریال بلند در نقش اعضای یک خانواده خیالی بازی نموده اند. این سریال قرار است زمستان سال جاری از کانال 4 بریتانیا پخش گردد.

وینسلت در این سریال در نقش مادری نگران به نام روت بازی می نماید که وقتی دختر نوجوانش با نام فریا (با بازی میا تریپلتون) تحت تاثیر رسانه های اجتماعی و فشار های ناشی از آن ها قرار می گیرد، دچار اضطراب می گردد و هرچه فریا بیشتر در خود فرومی رود، رابطه وی با مادر تیره تر می گردد.

وینسلت که در این سریال با دومینیک سَویج همکاری نموده داستان این سریال را داستانی برای زمان ما و درباره بحران بهداشت روانی جامعه که بر زندگی جوانان اثر می گذارد، خوانده است. وی با همکاری سویج این درام را نوشته اند.

این سریال هم بخشی از مجموعه ای با عنوان من هستم خواهد بود که سویج آن را خلق نموده است.

وینسلت روش مشارکتی و در عین حال احساسی سویج برای خلق و ساخت هر قسمت از مجموعه من هستم را ستود و گفت روش او چالشی، ارزشمند و کاملا دربرگیرنده است.

وی گفت: بازیگران با این روش به شخصیت ها بدل می شوند و دیگر جایی برای تظاهر وجود ندارد و در این محیط هر بازیگری کار خود را انجام می دهد و هرگز چیز هایی را که با ساخت این قسمت یاد گرفتم، فراموش نمی کنم.

سویج فیلمساز برنده بفتا هم گفت: داستان مهم این مجموعه که در خصوص سلامت روانی بچه ها است، از برجسته ترین کار های حرفه ای وی بوده است که به شکلی تجربی، خام، غریزی و با بازیگری بی باک شکل گرفته است.

من هستم اولین بار سال 2019 با حضور ویکی مک کلور، سامانتا مورتون و جما چان در فصل اولش دیده شد. در فصل دوم نیز بازیگرانی متفاوت هر یک داستانی مستقل با جلوه ای زنانه را تصویر کردند. من روت هستم اولین قسمت از فصل سوم این سریال است.

وینسلت پیش از این در 2 سریال تحسین شده مِر از ایست تون و میلدرد پیرس بازی نموده است. دختر وی تریپلتون سال 2020 با تریلر ایرلندی سایه ها وارد دنیای بازیگری شد.

منبع: فرادید
انتشار: 21 آبان 1401 بروزرسانی: 21 آبان 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 14687

به "کیت وینسلت با دخترش همبازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیت وینسلت با دخترش همبازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید