گردشگری میان اصفهان و روسیه توسعه می یابد

به گزارش راه ساری، میراث آریا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده و گزارشات منتشر شده، گردشگری میان اصفهان و روسیه توسعه می یابد.

گردشگری میان اصفهان و روسیه توسعه می یابد

نشستی صمیمی با حضور هیئت 12 نفره از فعالان گردشگری کشور روسیه در اصفهان و امیر کرم زاده مدیر کل و جمعی از مدیران اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان و بعلاوه فعالان گردشگری اصفهان در محل هتل پیروزی اصفهان برگزار گردید.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان در این نشست گفت: استان اصفهان با بیش از هفت هزار سال تاریخ تمدنی و با دارا بودن بیش از 22 هزار اثر تاریخی، در کنار تنوع آب و هوایی و گونه های طبیعی و جانوری، از فرصت های مناسبی به منظور توسعه گردشگری با کشور روسیه برخوردار است.

امیر کرم زاده ادامه داد: در این نشست کوشش داریم تا گفت و گویی محبت آمیز شرایطی را فراهم آوریم تا هر دو کشور از مواهب مالی صنعت گردشگری بهره مند شوند.

او اضافه کرد: در طول سال، 150 رویداد گردشگری در اصفهان برگزار می گردد که می تواند برای گردشگری خارجی مجذوب نماینده باشد، لذا جدول این رویدادها و ویژگی های فرهنگی و گردشگری این رویدادها را در اختیار فعالان گردشگری روسیه قرار می دهیم تا بهتر بتوانیم برای گردشگری اصفهان و روسیه برنامه ریزی کنیم.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان توضیح داد: با توجه به افزایش کیفیت فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان، آماده برقراری پروازهای مستقیم میان اصفهان و نقاط مختلف کشور پهناور روسیه هستیم، لذا امید داریم تا فعالان گردشگری روسیه ضمن بازدید از مجذوب نمایندهیت های تاریخی و زیرساخت های گردشگری اصفهان به ویژه در حوزه گردشگری سلامت که بسیار برای گردشگران خارجی ارزان است شرایط را برای توسعه گردشگری فراهم کنیم.

کرم زاده تأکید کرد: ما مطابق با اعتقادات دینی و فرهنگ ملی خود موظف به حمایت کامل از گردشگران به ویژه در زمانی که مسئله ای برایشان فراهم می گردد هستیم، لذا فعالان گردشگری روسیه با اطمینان کامل از امنیت و اخلاق ورزی ایرانیان می توانند به اصفهان سفر نمایند.

منبع: همگردی
انتشار: 7 تیر 1403 بروزرسانی: 7 تیر 1403 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 14838

به "گردشگری میان اصفهان و روسیه توسعه می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گردشگری میان اصفهان و روسیه توسعه می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید