طراحی و چاپ کاتالوگ

درباره کاتالوگ چه میدانید؟

کاتالوگ ها دفترچه های تبلیغاتی هستند که با هدف معرفی محصول یا خدمات طراحی می شوند و قصد دارند یک کسب و کار را معرفی کنند.

3 اردیبهشت 1399

در خصوص تفاوت های بروشور و کاتالوگ

به عنوان یک بازاریاب برای طرح یک پلن تبلیغاتی مناسب بایست بدانید که چطور خود را معرفی کنید و چطور از ابزارهایی همچون بروشور و کاتالوگ بهترین استفاده را ببرید در این راه بایست ابتدا به خوبی از تفاوت های این ابزارها هم اگاه باشید تا بهترین انتخاب را داشته...

3 اردیبهشت 1399

محاسبه تعداد صفحات کاتالوگ

اینکه چه تعداد صفحه ای برای کاتالوگ ما ضروری است از آن دسته مواردی است که شما بایست به آن دقت کنید و بدون در نظر دریافت نکته های مهم ممکن است کار شما مطلوب نباشد.

3 اردیبهشت 1399

تفاوت های بین کاتالوگ و بروشور چیست؟

یک بروشور یک نسخه کوتاه و چاپ شده است که به عنوان جزوه نیز معروف است. این جزوه حاوی مطالب توصیفی یا تبلیغاتی است. از طرف دیگر، Catalog یک اسناد یا کتاب است که شامل یک لیست از نام، کالاها یا کتاب ها است.

3 اردیبهشت 1399

طراحی کاتالوگ حرفه ای چگونه انجام می گردد؟

از طریق کاتالوگ ها میتوانید بهترین ذهنیت را از کسب و کار خود به نمایش بگذارید، همچنین شما قادر خواهید بود با مخاطب ارتباط برقرار کرده و به خوبی محصولات خود را معرفی کنید.

3 اردیبهشت 1399

قراردادن اطلاعات در زمان طراحی کاتالوگ

یکی از مهمترین مراحل طراحی کاتالوگ گذاشتن اطلاعات در پیکره طرح کاتالوگ است، به گونه ای که در عین داشتن زیبایی محتوای مورد کاربر را نیز به او ارائه دهد.

3 اردیبهشت 1399

چه اطلاعاتی باید در طراحی کاتالوگ درج گردد ؟

یک طراح کاتالوگ حرفه ای برای انطباق با تکنیک های بازاریابی احتیاج هست که بداند چه اطلاعاتی را بایست در یک کاتالوگ همواره درج نماید، در ادامه به موارد اصلی اشاره خواهیم کرد.

3 اردیبهشت 1399