تصمیمی برای رایگان شدن گاز کم مصرف ها گرفته نشده است

به گزارش راه ساری، حسن منتظر تربتی گفت: شرکت گاز برای کنترل مصرف طرح های تشویقی در نظر گرفته است. این طرح هم ا کنون در هیئت دولت در حال بررسی است و هنوز چیزی قطعی نشده است. اینکه گفته شده طرح ما رایگان شدن گاز برای کم مصرف هاست صحت ندارد.

تصمیمی برای رایگان شدن گاز کم مصرف ها گرفته نشده است

به گزارش گروه دیگر سایت های خبرنگاران، حسن منتظر تربتی مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در گفتگویی با اشاره به طرح شرکت ملی گاز برای تشویق مشترکان به استفاده بهینه از گاز در فصول سرد سال گفت: مطلبی از جانب بنده در فضای رسانه ای نقل شده است که شرکت ملی گاز نیز قصد دارد، همانند وزارت نیرو برای تشویق مشترکان به استفاده بهینه از گاز، این سوخت را مطابق با برخی معیار ها برای برخی از اقشار جامعه رایگان کند. اینکه طرح شرکت ملی گاز برای بهینه سازی مصرف همانند وزارت نیرو به رایگان شدن گاز کم مصرف ها ختم می شود از جانب بنده گفته نشده است.

وی در ادامه توضیح داد: از بنده پرسیده شد که وزارت نفت نیرو چنین طرحی دارد، شما چه قصدی برای کنترل مصرف دارید که بنده هم عرض کردم که شرکت گاز نیز طرح های تشویقی برای بهینه سازی و کنترل مصرف دارد که در حال بررسی در هیئت دولت است. یعنی هنوز جزئیات این طرح در حال بررسی است و قطعی نشده است.

منتظرتربتی گفت: با توجه به پیش رو بودن فصول سرد و افزایش مصرف گاز، شرکت ملی گاز نیز خودش را موظف به برنامه ریزی برای گازرسانی به تمامی شهر ها و روستا ها می داند. در نتیجه شرکت گاز برای کنترل مصرف طرح های تشویقی در نظر گرفته است، اما بدین صورت نیست که طرح شرکت گاز رایگان شدن گاز برای خانوار های کم مصرف باشد و تا زمانی که این موضوع در هیئت دولت بررسی و تصویب نشود، نمی توان در این باره اظهارنظر قطعی کرد.

منبع: فارس

کالارنا: مقایسه و نقد کالاهای دیجیتالی

نماشو: آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وبسایت

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 شهریور 1400 بروزرسانی: 6 شهریور 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 11579

به "تصمیمی برای رایگان شدن گاز کم مصرف ها گرفته نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیمی برای رایگان شدن گاز کم مصرف ها گرفته نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید