خانه طبیعت گردی زنجان راه اندازی می شود

به گزارش راه ساری، معاون گردشگری زنجان گفت: بر اساس ماده سه آیین نامه کمیته ملی طبیعت گردی مبنی بر تشویق و ترویج فرهنگ طبیعت دوستی و طبیعت گردی، خانه طبیعت گردی زنجان راه اندازی می شود.

خانه طبیعت گردی زنجان راه اندازی می شود

علی اکبر شرفی در کمیته طبیعت گردی استان گفت: با توجه به اهمیت و نقش جایگاه اکوتوریسم در توسعه پایدار گردشگری و تعامل با تشکل های مردم نهاد و بخش خصوصی در حوزه برنامه ریزی و سیاست گذاری، فعالیت های طبیعت گردی ضروری است.

از این رو مرکزی برای هماهنگی و تشریک مساعی تشکل ها و سازمان ها در راستای حفاظت از جاذبه های طبیعی، آگاه سازی مردم و گردشگران ایجاد می شود که یکی از پیامدهای آن دست یافتن به توسعه پایدار است.

در این راستا دو مکان مناسب برای ایجاد خانه طبیعت گردی در نظر گرفته شده است که پس از بررسی های لازم در مناسب ترین فضا خانه طبیعت گردی آغاز به کار خواهد کرد.

در این مجموعه تورها و کلاس های آموزشی توسط کارشناسان اداره محیط زیست، منابع طبیعی و جهاد کشاورزی برگزار خواهد شد تا طبیعت گردان با آگاهی لازم پا در طبیعت گذارند.

tour-malaysia.ir: تور مالزی ارزان، تور لحظه آخری مالزی، تور مالزی نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان مالزی را از ما بخواهید.

kheimehnews.ir: با مجله اخبار شامگاهی خیمه نیوز همراه شوید.

منبع: دنیای سفر
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 5364

به "خانه طبیعت گردی زنجان راه اندازی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانه طبیعت گردی زنجان راه اندازی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید