گازرسانی به 113 روستا،دوبخش و دو شهر در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران، جعفر گوهرگانی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اضافه کرد: این طرحها با اعتباری افزون بر 628 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده و یا در حال انجام هستند.

گازرسانی به 113 روستا،دوبخش و دو شهر در کهگیلویه و بویراحمد

وی بیان داشت: در گازرسانی به شهرهای قلعه رئیسی و دیشموک دو شهر و 40 روستا از نعمت گاز برخوردار شدند.

گوهرگانی تقویت گازرسانی به شهر لیکک و پروژه گاز رسانی به هفت روستا در بهرام بیگی را از دیگر طرحهای گاز رسانی مطرح کرد و گفت: گازرسانی به 12 روستا در تلخاب بیدک باشت، کلنگ زنی برای گازرسانی به 38 روستا و دو بخش در ممبی و سرآسیاب، شبکه گذاری پراکنده شهرستان دنا، شبکه گذاری پراکنده بویراحمد و ادامه گازرسانی به 16 روستا در چین لوداب از دیگر طرحهای بهره برداری شده و یا در دست اجرا در استان است.

گوهرگانی همچنین با اشاره به طرحهای مختلف بهره برداری شده یا در حال انجامی استان در بخش برق رسانی گفت: 56 طرح نیز در حوزه برق در بخش توزیع، فوق توزیع و فراوری برق در حال انجام است.

وی اضافه کرد: این طرحها با اعتباری بیش از 503 میلیارد ریال در استان اجرایی می شوند.

معاون اقتصادی استانداری توضیح داد: اجرای پروژه های کاهش تلفات انرژی در شهرستانهای بویراحمد، گچساران، باشت و کهگیلویه، اجرای طرحهای برق رسانی به 10 روستا و پروژه های اصلاح و بهینه سازی در استان و افزایش ظرفیت ایستگاه دهدشت از جمله این پروژه ها است.

گوهرگانی اضافه کرد: اجرای پروژه خط ورودی پست چرام، ورود و خروج 132 کیلوولت پست بهبهان - یاسوج، پست مختار، اجرای پروژه های خطوط دومداره در شهرستان های بویراحمد، دنا، کهگیلویه و لنده و شروع احداث خطوط نیروگاه 750 مگاوات دهدشت نیز از دیگر طرحهای برق رسانی در استان است.

parisro.ir: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

italyro.ir: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 529

به "گازرسانی به 113 روستا،دوبخش و دو شهر در کهگیلویه و بویراحمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گازرسانی به 113 روستا،دوبخش و دو شهر در کهگیلویه و بویراحمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید