پرفروش ترین کتاب های فیدیبو در هفته ای که گذشت

به گزارش راه ساری، کتاب های پرفروش علاوه بر جذابیت محتوایی، معمولا ویژگی های مشترکی دارند که به خاطر آن ها با اقبال عمومی روبرو می شوند. کتاب های پرفروش اغلب به موضوعاتی پرداخته اند که در سطح جامعه از اهمیت بالایی برخوردار است، نثر روانی دارند و خواندن آن ها برای طیف وسیعی از مخاطبان آسان است و قیمت مناسبی هم دارند. بسیاری از مواقع فهرست کتاب های پرفروش یکی از چیزهایی است که آدم ها می توانند به آن ها مراجعه نمایند و کتابی که می خواهند بخوانند را انتخاب نمایند. با ما همراه باشید تا مروری داشته باشیم بر پر فروش ترین کتاب های فیدیبو در هفته ای که گذشت.

پرفروش ترین کتاب های فیدیبو در هفته ای که گذشت

قدرت من هستم

دو کلمه ای که می توانند زندگی شما را تغییر دهند. من هستم هایی که از زبان شما بیرون می آید، موفقیت و یا شکست را برای شما به ارمغان می آورند. هر روز قدرت من هستم در کار است. آنچه که بعد از این دو واژه ساده می آید، تعیین می نماید که شما چه طور زندگی خواهید کرد و هر آن چیزی که بعد از من هستم قرار می دهید، در واقع دارید دعوت نامه ای برایش می نویسید.

خداوند می گوید تو شاهکار من هستی، به جای این که دائم از خودتان بد بگوئید، جرات داشته باشید و صبح که از خواب بیدار می شوید بگویید، من یک شاهکار هستم، خداوند از روح خود در من دمیده است، به یاد داشته باشید آن چه بعد از من هستم بگویید، می آید و دنبال شما می گردد، اگر چیز های درست را به زندگی خود دعوت کنید، خالق جهان نفس خود را به سوی شما می دمد، حالا ایمان داشته و اعلام کنید که بر هر مسئله ای چیره خواهید شد، بر هر دشمنی پیروز خواهید شد، و به همان چیزی تبدیل خواهید شد که خداوند شما را خلق نموده است تا بدان تبدیل شوید.

تختت را مرتب کن

در 17 می سال 2014 از دریاسالار ویلیام مک ریون خواسته شد تا در مراسم فارغ التحصیلی دانشگاه تگزاس سخنرانی کند. او تصمیم گرفت در این سخنرانی 10 درسی را که در طول سی و چهار سال فعالیتش به عنوان عضو نیروی دریایی آموخته بود برای دانشجویان بیان کند. این 10 اصل پس از این سخنرانی تبدیل به یکی از پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز شد و ویدیوی سخنرانی معروفش نیز بیش از 10 میلیون مرتبه در اینترنت دیده شد.

مک ریون با الهام از شعار دانشگاه تگزاس آنچه در اینجا شروع می گردد، جهان را تغییر می دهد 10 اصل ساده ای را اعلام کرد که می تواند زندگی هر کس و شاید جهان را تغییر دهد. این 10 اصل که در 10 فصل جداگانه نوشته شده است، بر اساس اصول رفتاری و تربینی یگان ویژه نیروی دریایی تنظیم شده و هر کدام از آنها ویژگی ای است که می تواند زندگی روزمره افراد و اجتماع را دگرگون کند. اگر توان مقابله با مسائل زندگی را ندارید، اگر تصور می کنید این همه سختی و مشقت حق شما نبوده، اگر حس می کنید به بن بست رسیده اید، و اگر دوست دارید پیشرفت را تجربه کنید، این کتاب کوتاه و الهام بخش را از دست ندهید.

مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن

کتاب پرفروش نیویورک تایمز مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن کتاب تمرینی است برای شما. یادتان می آید چند سال پیش، تیم پاتریوت انگلیس به خاطر تقلب چگونه متهم شد؟ گروه ناظر متوجه شدند این تیم به طور مخفیانه، نوارهای ویدیویی تمرین تیم رقیب را به دست آورده و با دیدن آن، به تمامی نقط ضعف و قوت تیم رقیب پی برده بودند. البته این روش کثیفی برای رسیدن به پیروزی بود، اما این تیم توانست تمامی بازی ها را ببرد. این دقیقا همان مطلبی است که در کتاب مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن به دنبال آن هستیم.

اگر در شروع یک رابطه هستید، این کتاب مناسب حال شماست. اگر ازدواج نموده اید و می خواهید کنترل اوضاع را دوباره به دست آورید و پایه های زندگی تان را مستحکم کنید، این کتاب مناسب حال شماست. اگر فریب خورده اید و به دنبال راهی برای یافتن اصول و قوانین هستید، این کتاب مناسب حال شماست.

huseynvahedi.ir: واحدی: وبسایت خبری، تفریحی و سرگرمی

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 2772

به "پرفروش ترین کتاب های فیدیبو در هفته ای که گذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرفروش ترین کتاب های فیدیبو در هفته ای که گذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید